یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

لایحه جدید اسلامی و مجازات مرگ برای مرتد!


منوچهر اسدبیگی


• گویا تا زمینه سازی برای ظهور مهدی از چاه جمکران و پیدایش خر دجال و بر پایی حکومت الهی اسلامی جهانی ورسیدن به قله عصر حجر و بربریت، همچنان قرار است احکامی از این دست استخراج، اضافه، قانونی و اعلام گردد و تمامی نداشته باشد! ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
دوشنبه  ۱٣ اسفند ۱٣٨۶ -  ٣ مارس ۲۰۰٨


در طول حکومت اسلامی هزاران نفر تاکنون به جرم ارتداد، دگر اندیشی، کفر و شرک به مجازات مرگ محکوم و اعدام شده اند . کشتن مرتد در ایران اسلامی امر تازه ای نبوده و نیست و در دوران حکومت همه جناح ها ی خوش خیم، میان خیم و بدخیم اسلامی متأسفانه وجود داشته وبا این لایحه می خواهند به آن، صورتی قانونی بدهند ! چرا که قصد دارند با علنی کردنش وبا ایجاد رعب و وحشت حاصله از آن در میان مردم آزادیخواه، بخصوص زنان برابری طلب، کارگران مبارز و پیشرو، دانشجویان و ُجوانان آگاه، از سکولار، لائیک، آته ئیست شدن و دگر اندیشی به خیال خود جلوگیری کنند !

حکومت اسلامی این وصله ناجورجهانی، این چهره عریان و وحشی سرمایه داری، این لکه ننگ و سیاهی تاریخ بشریت، روزی نیست که در راه سیاه ارتجاعی اش و رفتن به سوی هدف و قله اش در قعر تاریخ، خبر ساز نباشد ! جنایتی نکند و گندی از احکام کثیف و ضد بشری، ضد زن، ضد کارگری و ضد آزادی وغیر انسانی شرعی و اسلامی اش را رو، قانونی و لازم الاجرا نکند !

از همین لایحه جدید بگیرید تا شلاق زدن به کارگران به جرم برگزاری روز اول ماه مه! و به قصد بی حرمتی و توهین به کارگران و عقب راندنشان، تا پوشش اجباری، تبعیض جنسی، حقوقی، قضایی، تعیین سهمیه دانشگاه، آپارتاید جنسی در کتابهای درسی برای دختران و زنان به جرم زن و درجه دوم بودن و به قصد گسترش قوانین شرعی و مردسالارانه اسلامی و خانه نشین کردن آنان ! از پرتاب محکوم به اعدام به جرم لواط و همجنس گرایی از کوه و بلندی بگیرید تا حکم اعدام برای کسی که بیش از سه بار مشروب خورده باشد، تا حدود، قصاص، دیات، تعزیرات، مجازات توهین به مقدسات، مفسد فی الا رض و معاند و ملحد خواندن، دست و پا قطع کردن، سنگسار واعدام هزاران زندانی سیاسی وفتوای ترور و قتلهای زنجیره ای و...

این جنایات واحکامی که به جهت حفظ نظام، قدرت واقتدار حکومت اسلامی سرمایه و استثمار و گسترش اسلام سیاسی در راه اهداف و قله اش از خرجین متون دینی خارج و حکم و فتوا بر اجرا گرفته ازبدو تولد این حکومت اسلامی که دم از اسلام ناب محمدی، بوسه بر دست پینه بسته کارگر، عدل علی و نامه به مالک اشتر و هزار شعار، دروغ و وعده و وعید میزد شروع شد! و برخی از ملی گراها، روشنفکران مثلا دینی وغیر دینی و کمی سکولار نیز با آنان هم آواز بودند و شدند، که از طرفی حکومت و قانون اساسی مورد تأئیدشان بود و از سوی دیگر دم از همخوانی و نداشتن تضاد، دین و دموکراسی هم، می زدند که نا آگاهانه یا ناخواسته و یا آگاهانه و برای منافع اقتصادی و سیاسی عقیدتی حقیرشان و تضادشان با دگراندیشان و دیگران باعث شدند که به حکومت اسلامی و قوانین متحجرش میدان رشد و عرض اندام بیشتری داده شود!

و به هرحال این احکام و قوانین شرعی و آسمانی روز به روز و به مرور با ادامه دروغ، ریاکاری، ترویج خرافات، تحمیق، سانسور، اختناق، سرنیزه، سرکوب، جو رعب و وحشت و در سایه تمامی جناح های حاکم اسلامی، بیشتر، جا افتاده تر، خشن تر و قانونی تر اعمال شده وصورت گرفته و گویا تا زمینه سازی برای ظهور مهدی از چاه جمکران و پیدایش خر دجال و بر پایی حکومت الهی اسلامی جهانی ورسیدن به قله عصر حجر و بربریت، همچنان قرار است احکامی از این دست استخراج، اضافه، قانونی واعلام گردد و تمامی نداشته باشد !

مگر اینکه :
مردم آزادیخواه و اپوزوسیون واقعی، کلیه کسانی که با نظام اسلام سیاسی، اهداف، آمال، عملکرد،احکام، اصول، قوانین شرعی اجباری و غیر انسانی اش مخالفند، با ظلم، زور، استثمار، بردگی و تبعیض جنسی، مذهبی، قومی و نژادی، تحمیق، دروغ، وعده های پوچ وعوام فریبانه، فقر، فلاکت، گرانی، بیکاری، فساد، فحشا، جهل، خرافات، اعتیاد و... مخالفند و آزادی بیان، عقیده، تشکل، برابری زن و مرد، رفاه و آسایش، زندگی انسانی، رعایت حقوق و عدالت می خواهند، یعنی در دو جمله (( حکومت اسلامی نمی خواهند )) و (( آزادیخواه و برابری طلب و سکولارند ))

با شعار، عمل، برخورد، واکنش، تبلیغات، حمایت ها و اعتراضات سنجیده خود سعی کنند بطور هماهنگ و نزدیکتری ازکلیه جنبشها و اعتراضات، فراخوانها و خواسته های فعالین کارگری، دانشجویی، زنان، جوانان، معلمان، روزنامه نگاران، طرفداران حقوق بشر و ... با هر عقیده و اندیشه ای، با هر تشکل و سازمانی و تحت هر نامی که رو به سوی نظام و حکومت اسلامی مبارزه می کنند ، حمایت و دفاع کنند و فقط خبر نگارصرف، خبر سازی های رژیم نباشند، بلکه با آگاهی دادن به توده های مردم و همگانی کردن جنبش های داخل، خود اجتماعی تر و خبرساز شوند !

بجای برخورد با یکدیگر در درون اپوزوسیون، انگ و اتهام زدن، نقدهای بی مورد و غیر ضروری، فرقه بازی، بحث های بی ثمر، تفرقه افکنی و...باید بر ضد رژیم و رو به حکومت اسلامی کار و فعالیت کرد ! باید تا آنجا که در توان داریم و می شود، برای بخشی از مردم که شاید هنوز توهماتی نسبت به برخی جناح های رژیم دارند روشنگری و افشاگری کنیم که بازعده ای وارد بازی ها و صفهای تبلیغاتی و جنگهای زرگری انتخاباتی جناح های مختلف رژیم نشوند .

که اینها نزدیک به سی سال با انتخاباتشان، جناح هایشان،راست و چپشان، اسلام خوش خیم و بد خیمشان، اصلاح گرا و بنیادگرایشان، خاتمی و احمدی نژادشان، مکلا و عمامه دارشان، زشت و زیبایشان، طرفداری از فقرا و محرومینشان و...مردم را بازی داده و گول زده اند .

که دو روی یک سکه اند، سر و ته یک کرباسند و هم کاسه اند . که انتخاب بین بد و بدتر فریب و تحمیق است، که دعوایشان بر سر چگونگی و اختلاف سلیقه در راههای حفظ نظام است ! بر سر قدرت و ثروت و سهم خواهی و منافع بیشتراست . که خوش خیم ترین و اصلاح شده ترین بی معنی است و قبلا امتحانشان را پس داده اند، که تا حکومت مذهبی و اسلامی و اسلام سیاسی از هر نوع و قرائتش در ایران سر کار باشد وضع بدتر از روز قبل خواهد شد و تنها چاره نبود و سرنگونی و براندازی کل رژیم است و بس !

و گر نه:
گویا تا زمینه سازی برای ظهور مهدی از چاه جمکران و پیدایش خر دجال و بر پایی حکومت الهی اسلامی جهانی ورسیدن به قله عصر حجر و بربریت، همچنان قرار است احکامی از این دست استخراج، اضافه، قانونی و اعلام گردد و تمامی نداشته باشد!

http://assadbeygi.blogfa.com


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست