یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

سومین روز تظاهرات مربیان پیش دبستانی در تهران


• حدود ۱۰۰ مربی پیش دبستانی شب گذشته را مقابل وزارت آموزش و پرورش سپری کردند و سایر معترضینی که از شهرهای دیگر آمده‌اند دیشب به آرامگاه آیت اله خمینی در بهشت زهرا رفتند ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
دوشنبه  ۱۷ شهريور ۱٣۹٣ -  ٨ سپتامبر ۲۰۱۴مربیان پیش دبستانی معترض صبح امروز (سه شنبه ۱۸ شهریور) برای سومین روز متوالی در مقابل نهادهای دولتی تجمع کردند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، این معلمان معترض که عموما از شهرهای دیگر خود را به پایتخت رسانده‌اند، طی دو روز گذشته تجمعاتی در مقابل ساختمان نهاد ریاست جمهوری و وزارت آموزش و پرورش برگزار کرده بودند.

بر اساس این گزارش، حدود ۱۰۰ مربی پیش دبستانی شب گذشته (دوشنبه ۱۷ شهریور) را مقابل وزارت آموزش و پرورش سپری کردند و سایر معترضینی که از شهرهای دیگر آمده‌اند دیشب به آرامگاه آیت اله خمینی در بهشت زهرا رفتند.
یکی از مربیان پیش دبستانی به ایلنا گفته است «تا زمانی که آقای فانی در جمع ما حاضر نشود و تکلیف استخدام ما را روشن نکند، به تجمع ادامه می‌دهیم».

تجمع کنندگان به صدور بخشنامه اخراج مربیان پیش دبستانی، اجرا نشدن قانون تعیین تکلیف آنان، استنکاف دولت از تخصیص ردیف بودجه استخدامی و توهین آقای عسگری آزاد، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور در صحن علنی مجلس (که مربیان پیش دبستانی را بی‌سواد خوانده بود) معترض‌اند.
به گفته منابع خبری ایلنا، «محمد بطحایی»، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش در تجمع دیروز مربیان پیش دبستانی، آنان را تلویحا تهدید کرده بود که دیگر مقابل مجلس و نهاد ریاست جمهوری تجمع نکنند.
این مقام دولتی به مربیان پیش دبستانی گفته بود «دیگر برای استخدام خود در آموزش و پرورش تجمع نکنید چرا که به جایی نمی‌رسید».

این در حالی است که در تجمع دو روز پیش این مربیان (یکشنبه ۱۶ شهریور) مقابل نهاد ریاست جمهوری، به آنان وعده داده شده بود به مطالباتشان رسیدگی شود.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست