یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

در آستانه تجمع معلمان و با تهدید امنیتی ها
دبیرکل کانون صنفی معلمان ایران استعفا کرد


• قرار است روز پنجشنبه معلمان بار دیگر در تهران در برابر مجلس و در شهرستان ها در برابر ادارات آموزش و پرورش تجمع کنند ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۱۶ ارديبهشت ۱٣۹۴ -  ۶ می ۲۰۱۵


«کانون معلمان در تبعید» در اطلاعیه‌ای از استعفای اسماعیل عبدی دبیر کل «کانون صنفی معلمان ایران» بر اثر تهدیدهای دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی حکومت خبر داده است.

در اطلاعیه ی کانون معلمان در تبعید آمده است: بر اثر فشارهای امنیتی و تهدید به اجرای ده سال حبس تعلیقی آقای اسماعیل عبدی دبیرکل کانون صنفی معلمان ایران - تهران از سمت خود استعفا داد.
از ایشان تعهد گرفته شد که در تجمع اعتراضی ۱۷ اردیبهشت در مقابل مجلس شرکت نکند، در غیر این صورت از محل بازجویی توسط وزارت اطلاعات مستقیما به زندان منتقل خواهد شد.
کانون معلمان در تبعید این اقدام حاکمیت را به شدت محکوم کرده و از معلمان، کارگران، دانشجویان، اساتید دانشگاه و همه مبارزین در ایران و جهان خواسته است به این اقدام ضدانسانی اعتراض نمایند.
روز پنجشنبه ۱۷ شهریور قرار است معلمین بار دیگر دست به تجمع اعتراضی بزنند. بنابر گزارش ها تجمع معلمان در تهران مقابل مجلس در بهارستان و در سایر شهرها در برابر ادارات آموزش و پرورش از ساعت ۱۰ تا ۱۲ ظهر صورت خواهد گرفت.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست