یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

احمد زیدآبادی از زندان به تبعید فرستاده می شود


• احمد زیدآبادی از زندانیان اعتراضات سال و دبیرکل سازمان دانش آموختگان ایران (ادوار تحکیم وحدت) با پایان دوران محکومیت ۶ ساله ی خود، مستقیما به تبعید در گناباد فرستاده خواهد شد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۲۹ ارديبهشت ۱٣۹۴ -  ۱۹ می ۲۰۱۵احمد زیدآبادی از زندانیان اعتراضات سال ٨٨ با پایان دوران محکومیت ۶ ساله ی خود، مستقیما به تبعید در گناباد فرستاده خواهد شد.

به گزارش سحام نیوز خانم مهدیه محمدی همسر احمد زیدآبادی در یادداشتی که در صفحه ی فیس بوک خود منتشر کرده، ضمن اعلام این خبر نوشته است: «احساس می کنم که خیلی مظلومیم»!
احمد زید آبادی، دبیرکل سازمان دانش آموختگان ایران (ادوار تحکیم وحدت) و عضو ستاد انتخاباتی مهدی کروبی؛ در خرداد ۸۸، تنها ساعاتی پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری دهم از سوی ماموران امنیتی بازداشت و ۱۴۱ روز در سلول انفرادی بند ۲۴۰ زندان اوین به سر برد.
وی در آذرماه ۸۹ از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ۶ سال زندان و ۵ سال تبعید به گناباد و ممنوعیت مادام‌العمر از فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی محکوم شد. 

پیش از این اعلام شده بود که مصطفی تاج زاده نیز با پایان دوران محکومیت خود از زندان آزاد نخواهد شد و به دلیل نامه نگاری در زندان باید یک سال دیگر حبس بکشد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست