یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

احمد زیدآبادی از زندان به تبعید فرستاده می شود


• احمد زیدآبادی از زندانیان اعتراضات سال و دبیرکل سازمان دانش آموختگان ایران (ادوار تحکیم وحدت) با پایان دوران محکومیت ۶ ساله ی خود، مستقیما به تبعید در گناباد فرستاده خواهد شد ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۲۹ ارديبهشت ۱٣۹۴ -  ۱۹ می ۲۰۱۵احمد زیدآبادی از زندانیان اعتراضات سال ٨٨ با پایان دوران محکومیت ۶ ساله ی خود، مستقیما به تبعید در گناباد فرستاده خواهد شد.

به گزارش سحام نیوز خانم مهدیه محمدی همسر احمد زیدآبادی در یادداشتی که در صفحه ی فیس بوک خود منتشر کرده، ضمن اعلام این خبر نوشته است: «احساس می کنم که خیلی مظلومیم»!
احمد زید آبادی، دبیرکل سازمان دانش آموختگان ایران (ادوار تحکیم وحدت) و عضو ستاد انتخاباتی مهدی کروبی؛ در خرداد ۸۸، تنها ساعاتی پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری دهم از سوی ماموران امنیتی بازداشت و ۱۴۱ روز در سلول انفرادی بند ۲۴۰ زندان اوین به سر برد.
وی در آذرماه ۸۹ از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ۶ سال زندان و ۵ سال تبعید به گناباد و ممنوعیت مادام‌العمر از فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی محکوم شد. 

پیش از این اعلام شده بود که مصطفی تاج زاده نیز با پایان دوران محکومیت خود از زندان آزاد نخواهد شد و به دلیل نامه نگاری در زندان باید یک سال دیگر حبس بکشد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست