یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

کونته: مورینیو و ونگر به صدرنشینی چلسی حسادت می کننداخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۱۵ دی ۱٣۹۵ -  ۴ ژانويه ۲۰۱۷سرمربی ایتالیایی چلسی به انتقادات مطرح شده پیرامون برنامه بازی های لیگ برتر انگلیس پیش از دیدار این تیم با تاتنهام توجه نمی کند.

به گزارش وب سایت نود، آنتونیو کونته از صحبت در مورد برنامه بازی های لیگ برتر خودداری کرد و اظهار داشت که برخی رقبا نسبت به حضور آنها در صدر جدول رده بندی حسادت می کنند. تیم چلسی چهارشنبه این هفته برابر تاتنهام به میدان می رود که این سومین بازی آنها طی ده روز گذشته می باشد. برخی از مربیان لیگ برتری نسبت به این برنامه ریزی از سوی مسئولان اعتراضاتی داشته اند.
ژوزه مورینیو به طور تلویحی نسبت به این مسئله اعتراض کرده و معتقد بود که چلسی و تاتنهام به خاطر برگزاری بازی در وسط هفته نسبت به سایر تیمها برنامه بهتری دارند. اما کونته که در این هفته به دنبال کسب چهاردهمین پیروزی متوالی و ثبت رکوردی جدید برای پیروزی های متوالی در لیگ برتر است، درباره انتقادات مطرح شده از سوی سایر مربیان لیگ برتری اظهار داشت:
تنها می توانم این پاسخ را بدهم که من برای بازیها برنامه ریزی نکرده ام. فکر می کنم این یک پاسخ ساده است. تنها مزیت ما یک روز استراحت بیشتر نسبت به تیم تاتنهام است. اگر در مورد مطلوب بودن برنامه بازی ها برای تیم چلسی صحبت می شود، فکر می کنم این تنها مزیتی است که تیم ما در برنامه بازیها از آن برخوردار است. اما از نظر من، مزیت و مطلوب بودن برنامه بازیها به چیزهای دیگری برمی گردد؛ اینکه در طول فصل موقعیت های متفاوتی می تواند اتفاق بیفتد که برای شما مطلوب باشد اما مطمئناً یک روز استراحت بیشتر نمی تواند مزیت خاصی باشد.
کونته در ادامه درباره جایگاه و موقعیت چلسی در این فصل هم گفت:
به نظر من، مربیان تیم های رقیب از جایگاه ما در جدول ناراحت هستند نه به خاطر برنامه بازیها. من نا امید نیستم و این یک مسئله طبیعی است. این اتفاق در ایتالیا هم رخ می دهد. باز هم تکرار می کنم که همیشه وقتی که تیم شما در صدر جدول قرار می گیرد، با چنین مسائلی مواجه می شوید. وقتی که تیم شما به صدر می رسد منطقی است که چنین وضعیتی برای شما پیش بیاید زیرا در ابتدای فصل هیچ کس تصور نمی کند که تیم شما به صدر جدول و چنین جایگاهی برسد. بسیار اهمیت دارد که ما به همین روند ادامه دهیم؛ اینکه به کار خودمان متمرکز شویم و به سایر تیمها و مسائل حاشیه ای توجه نکنیم. 


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست