یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

لیگ قهرمانان آسیا
شکست پرسپولیس و سرنوشت صعود در «آزادی»اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۶ شهريور ۱٣۹۷ -  ۲٨ اوت ۲۰۱٨پرسپولیس در بازی رفت خود مقابل الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شکست خورد.
به گزارش تسنیم, بازی رفت تیم‌های الدحیل قطر و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه خلیفه شهر دوحه آغاز شد که این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم قطری به پایان رسید. تک گل این بازی را علی معز در دقیقه ۱۵ به ثمر رساند.

برای تیم الدحیل در این مسابقه؛ امین لکومته، لوکاس مندز، محمد موسی، سلطان بریک، مراد ناجی، لوییز مارتین (عبدالسلام - ۶٨)، عاصم مادیبو (هاشم راوی - ۷۵)، نام تائه هی، ادمیلسون (علی حفیف - ٨۶)، علی المعز و یوسف العربی راهی میدان شدند.

ترکیب پرسپولیس را در این بازی؛ علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، بشار رسن، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی(آدام همتی - ٨۷) و علی علیپور(گادوین منشا - ۷٨) تشکیل می‌دادند.

نیمه اول
دقیقه ۴: توپ در چند رفت و برگشت در محوطه جریمه پرسپولیس در نهایت با ضربه سر خطرناک نام تائه‌هی از کنار تیرک عمودی دروازه این تیم راهی اوت شد.
دقیقه ٨: همکاری خوب بشار رسن و احمد‌ نوراللهی در نهایت با پاس روبه عقب نوراللهی به درون محوطه جریمه الدحیل همراه شد که علیپور قدر این پاس خوب را ندانست و ضربه‌اش به پای مدافع تیم میزبان برخورد کرد.
دقیقه ۱۵: ادمیلسون از جناح راست پرسپولیس خیلی راحت حسین ماهینی را جا گذاشت و ارسال دقیقی روی دروازه شاگردان برانکو انجام داد و این علی معز بود که با یک ضربه سر دقیق دروازه بیرانوند را باز کرد.
دقیقه ۱۷: ادمیلسون از کناره محوطه جریمه پرسپولیس با یک ضربه کات‌دار زیبا دروازه بیرانوند را به شدت تهدید کرد.
دقیقه ۲۴: پاس در عمق عالی بشار رسن عالیشاه را در موقعیت تک به تک با امین قرار داد، اما ضربه بی‌دقت این بازیکن از کنار دروازه الدحیل راهی اوت شد تا بهترین موقعیت پرسپولیس برای زدن گل تساوی راحت از دست برود.
دقیقه ۲۹: شوت محکم علی معز در حالت بسیار خطرناک از روی دروازه بیرانوند راهی اوت شد.
دقیقه ۴۵: شوت سرکش علی علیپور از پشت محوطه جریمه در دو ضرب توسط امین مهار شد.

نیمه دوم
دقیقه ۴۷: پرسپولیس در پشت محوطه جریمه الدحیل صاحب ضربه ایستگاهی شد که انصاری روی پاس بشار می‌رفت این توپ را تبدیل به گل کند، اما ضربه‌اش با فاصله اندک از روی دروازه امین راهی اوت شد.
دقیقه ۵۹: داور اولین کارت زرد خود را به عاصم مادیبو به خاطر خطا روی عالیشاه نشان داد.
دقیقه ۷٣: داور کارت زرد دوم خود را به لوکاس مندز داد.
دقیقه ۷۶: سیامک نعمتی با کارت زردی که از داور دریافت کرد بازی برگشت تیمش مقابل الدحیل را از دست داد.
دقیقه ۷۷: مندز روی یک ضربه ایستگاهی از فاصله ۲۰ متری ضربه‌ای عالی به توپ زد که بیرانوند آن را به کرنر فرستاد.
دقیقه ٨٨: محمد انصاری از داور بازی کارت زرد گرفت.

دیدار برگشت پرسپولیس - الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۶ شهریور ماه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست