یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

لیگ قهرمانان اروپا
یوونتوس در بازگشت رونالدو به اولدترافورد، نبرد سرگروهی را برداخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۲ آبان ۱٣۹۷ -  ۲۴ اکتبر ۲۰۱٨شب اول هفته سوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با برتری تیم فوتبال یوونتوس در خانه منچستریونایتد و پیروزی تیم‌های رم، منچسترسیتی و رئال مادرید پیگیری شد.

در مهم‌ترین بازی از گروه هشتم، تیم فوتبال یوونتوس در شب بازگشت کریس رونالدوی پرتغالی به ورزشگاه تیم سابقش در خانه منچستریونایتد به برتری یک بر صفر رسید. تنها گل دیبالا در دقیقه ۲٣ برای برتری میهمان ایتالیایی کافی بود تا این تیم با برتری در نبرد سرگروهی ۹ امتیازی و صدرنشین شود. در این گروه منچستریونایتد ۴ امتیازی نسبت به والنسیا ۲ و یانگ بویز یک امتیازی شانس بیش‌تری برای صعود دارد.

در گروه پنجم آژاکس یک بر صفر بنفیکا را برد تا در این گروه همراه بایرن ۷ امتیازی شود و بنفیکا ٣ امتیازی بماند.

در گروه ششم، لیون در خانه هوفنهایم به تساوی ٣ بر ٣ رسید. ترائوره در دقیقه ۲۷، دومبله در دقیقه ۵۹ و دیپای در دقیقه ۶۷ برای لیون و کراماریچ در دقایق ٣٣ و ۴۷ و جوئلینتون در دقیقه ۲+۹۰ برای میزبان گل زدند. منچسترسیتی در خانه شاختار دونتسک به راحتی ٣ بر صفر پیروز شد. سیلوا در دقیقه ٣۰، لاپورته در دقیقه ٣۵ و برناردو سیلوا در دقیقه ۷۱ برای سیتی گلزنی کردند. در جدول گروه ششم، منچسترسیتی ۶ امتیازی بالاتر از لیون ۵ امتیازی در صدر است.

در گروه هفتم، رم در یک بازی برتر ٣ بر صفر میهمانش، زسکا مسکو را برد. ژکو در دقایق ٣۰ و ۴٣ و اوندر در دقیقه ۵۰ برای رم گل زدند.
رئال مادرید با برتری ۲ بریک مقابل میهمانش، ویکتوریا پلژن اندکی از بحران فاصله گرفت. برای رئال مادرید، بنزما در دقیقه ۱۱ و مارسلو در دقیقه ۵۶ گل زدند و تنها گل پلژن توسط هروسوفسکی در دقیقه ۷۹ زده شد. با این نتایج، رم و رئال ۶ امتیازی بالاتر از زسکا مسکوی ۴ و پلژن یک امتیازی اول و دوم هستند.

بایرن‌مونیخ، اولین پیروز هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا
هفته سوم مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با برتری تیم فوتبال بایرن‌مونیخ آغاز شد.
در گروه پنجم، بایرن‌مونیخ در زمین آاک آتن به برتری ۲ برصفر دست یافت. مارتینس در دقیقه ۶۲ و لواندوفسکی در دقیقه ۶۴ برای بایرن گل زدند.

در گروه هشتم، یانگ بویز در زمین خودش مقابل والنسیا به تساوی یک بریک رسید. باشتوایی در دقیقه ۲۶ برای والنسیا و هورائو در دقیقه ۵۵ از روی نقطه پنالتی برای یانگ بویز گلزنی کردند.


لیگ قهرمانان اروپا؛ توقف تاتنهام و تساوی بروژ با حضور ۸۰ دقیقه ای کاوه رضایی
دو بازی نخست چهارشنبه شب با تساوی به پایان رسید.
به گزارش وبسایت نود، اولین تجربه مربیگری تیری آنری در لیگ قهرمانان مقابل یاران کاوه رضایی بود که با تساوی ۱-۱ پایان رسید، تاتنهام نیز بعد از دو شکست، این بار متوقف شد تا بالاخره اولین امتیازش را در این فصل از اروپا به دست آورد.
چهارشنبه شب در شب پایانی دور رفت گروهی لیگ قهرمانان اروپا، دو مسابقه در بلژیک و هلند برگزار شد. در بلژیک تیم کلاب بروژ میزبان موناکو بود. در این بازی ابتدا در دقیقه ۳۲ بود که موسی سیلا موفق شد تیم فرانسوی را پیش بیندازد ولی هفت دقیقه بعد وزلی توانست بازی را به تساوی بکشاند و در نهایت این بازی با تساوی ۱-۱ پایان یافت.
در این دیدار کاوه رضایی در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت ولی دقیقه ۸۰ تعویض شد و جایش را به اپندا داد. کاوه در این مسابقه فقط یک شوت داشت، او ۱۸ پاس داشت و درصد پاس های صحیحش ۸۶ بود. ضمن این که این بازیکن ۲۸ بار توپ را در جریان بازی لمس کرد و از هفت دوئلش، در دو تقابل مقابل یاران حریف موفق عمل کرد. در این گروه بروژ و موناکو هر دو با یک امتیاز قعرنشین هستند.
در دیگر بازی، از گروه دوم تیم های آیندهوون و تاتنهام در هلند به مصاف هم رفتند. در این مسابقه در دقیقه ۳۰ لوزانو گل او را به ثمر رساند، سپس نوبت به لوکاس مورا رسید تا در دقیقه ۳۹ بازی را مساوی کند. دقیقه ۵۵ هری کین بازی را به نفع تیم لندنی کرد ولی اخراج لوریس در دقیقه ۷۹ شرایط را برای اسپرز سخت کرد تا این که دقیقه ۸۷ آیندهوون گل مساوی را زد و با این تساوی، فعلاً هر دو تیم یک امتیازی و قعرنشین گروه هستند.

پاری سن‌ژرمن در پاریس از شکست مقابل ناپولی گریخت
برتری دورتموند و لیورپول و بارسا بدون مسی
دیدارهای حساس هفته سوم مرحله گروهی چمپیونز لیگ با برتری بارسا، لیوروپول و دروتموند و فرار سن ژرمن از شکست مقابل ناپولی همراه شد.
در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و در ادامه دیدارهای شب سوم ۶ دیدار به صورت همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین مصاف‌ها اینتر به مصاف بارسلون رفت و ناپولی میهمان سن‌ژرمن بود.
* ناپولی در حضور آنچلوتی متخصص قهرمانی در چمپیونز لیگ در پاریس مقابل سن ژرمن پر ستاره در حالی که تا دقایق پایانی پیش بود به نتیجه تساوی ۲ بر ۲ دست یافت و از شکست در پاریس گریخت.
*بارسا هم در غیاب مسی مصدوم مقابل اینتر میلان در نیوکمپ به ٣ امتیاز بازی رسید.
*در دیگر دیدار مهم دورتموند در بردی قاطع با شکست سد دفاعی اتلتیکو مقابل شاگردان سیمئونه به پیروزی پر گل دست یافت.

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
گروه A
دورتموند ۴ - اتلتیکومادرید صفر
برای دورتموند ویتسل ٣٨، گوئررو ۷٣ و ٨۹ و سانچو ٨٣ گلزنی کردند.
در این گروه دورتموند ۹، اتلتیکو ۶ و دو تیم دیگر یک امتیازی هستند.

گروه B
بارسلونا ۲ -اینترمیلان صفر
برای کاتالان‌ها رافینیا ٣۰ و آلبا ٨٣ گلزنی کردند.
دراین گروه در پایان دیدارهای هفته سوم بارسا ۹ امتیازی اینتر ۶ امتیازی هستند.

گروه C
پاری سن ژرمن ۲ - ناپولی ۲
برای ناپولی اینسینیه ۲۹ و مرتنس ۷۷ و ماریو روی (گل به خودی) ۶۱ و دی‌ماریا ۹۰ گلزنی کردند.

لیورپول ۴ -ستاره سرخ بلگراد صفر
فیرمینو ۲۰، صلاح ۴۵ و ۵۰ پنالتی برای آنفیلدی‌ها گلزنی کردند.
در پایان دیدارهای شب سوم ناپولی۵ امتیازی، لیورپول ۶ و سن‌ژرمن ۴ امتیازی است.

گروه D
لوکوموتیو مسکو یک -پورتو ٣

گالاتاسرای صفر - شالکه صفر
در پایان هفته سوم پورتو ۷، شالکه ۵ و گالا ۴ امتیازی هستند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست