یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

وضعیت اسماعیل بخشی «بسیار وخیم» است!


• کانال مستقل کارگران هفت تپه روز شنبه خبر داده است حال اسماعیل بخشی بسیار وخیم است و دادستانی دزفول و اداره اطلاعات اهواز برای تحت فشار قرار دادن او و خانواده اش از آزاد کردن وی امتناع می کنند ...

اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
شنبه  ۱٣ بهمن ۱٣۹۷ -  ۲ فوريه ۲۰۱۹کانال مستقل کارگران هفت تپه روز شنبه خبر داده است «حال اسماعیل بخشی بسیار وخیم گزارش شده است»!

در این گزارش آمده است: بر اساس اخبار موثق، حال اسماعیل بخشی بسیار وخیم گزارش شده است و با این وجود دادستانی دزفول و اداره اطلاعات اهواز برای تحت فشار قرار دادن او و خانواده اش از آزاد کردن بخشی امتناع می کنند. اسماعیل بخشی قبل از دستگیری تحت نظر پزشکان معالج برای درمان بیماری های مختلف بوده است که با یورش نیروهای امنیتی بازداشت شد. مقامات قضائی و امنیتی برای ایجاد شرایطی که اسماعیل بخشی حتا از نظر جسمی به وضعیتی دچار شود که نه تنها سکوت کند بلکه تا مدت ها به صورت نیمه جان مشغول درمان باشد، با ادامه گروگان گیری و آزار و اذیت اسماعیل بخشی، در آزاد کردن او تاخیر می کنند. این در حالی است که خود مقامات قضائی برای او قرار کفالت صادر کرده اند اما خودشان از پذیرش قراری که خودشان صادر کرده اند امتناع میکنند.

کانال مستقل کارگران هفت تپه نوشته است: ما از همه همکاران در هفت تپه و سایر کارگران میخواهیم همصدا و متحد در حمایت از اسماعیل بخشی که تنها نماینده و صدای کارگران حق طلب هفت تپه بوده است، و نیز خانم قلیان که حامی ما کارگران هفت تپه بوده است تلاش کنند.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست