یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

مناقشه قره باغ و پی آمدهای دردناک آن - محمدحسین یحیایی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : علی توانا

عنوان : حمایت و منافع ایران
حمایت ایران از ارمنستان در عرض و طول جنگ مابین اذربایجان و ارمنستان و بعد از ان حتی تا همین حالا چیزی نیست که بشود انرا حاشا کرد یا بدون عنوان کردن ان مسئله را تحلیل کرد.بیشترین منافعی که از این حمایت مد نظر جمهوری اسلامی است سرکوب مداوم ملل ساکن محلی است که اکنون ایران نامیده میشود و گرفتاریهای اذربایجان با دولت همسایه اش امکان حمایت سیاسی و معنوی این دولت را از ملت اذربایجان جنوبی سلب کرده است( فارغ از مسائل دیگر همچون روابط بسیار حسنه اش با دولت ج-ا) .
مسئله قرهباغ راه حلهای بسیار ساده ای دارد ولی اراده ای از طرف دول همسایه و بخشی از دولت خود اذربایجان مانع حل انست. ۷ میلیون ملت اذربایجان شمالی یا بخشی از انها با یک راهپیمایی بدون سلاح بسمت قره باغ میتوانند انجا را ازاد کنند ولی ظاهرا دولت اذربایجان فعلا گرفتار مسائل داخلی خودش و تثبیت قدرت علیف ها هنوز به قدری زمان نیاز دارد. است
٣۴۱ - تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱٣٨۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست