یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

صف آرایی جریان های سیاسی کرد در گذشته
و همزمان با "انتخابات" ۸۸ در ایران!
- غللامرضا زنگنه

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : به ساکنان خانه های شیشه ای

عنوان : از کوبیدن دگراندیشان با این ابزار کهنه استالینیستی و فقاهتی خوداری کنید و به پلاتفرم احزاب و گروهها بپردازید۰
فقط نفهمیدیم چطور وقتی به مفتی زاده و جریان او رسیدید با گفتن اینکه از ج ا پول می گرفت با یک ضربه فنی استالینیستی فقاهتی که در چپ سنتی ایران به جای هزار دلیل و مدرک خریدار دارد کار او را ساختید و نگفتید چرا مغضوب و خانه نشین شد و تحت نظر و بازداشت۰اما گروههای چپ را هیچوقت با نامبردن از منابع مالی آنها نمی کوبید ؟
واقعا برای بنده که به لحاظ سنی شاهد ماجراهای عزالدین حسینی آخوند هم پیمان کمونیست های کوموله و ارتباطات آنها با صدام بوده ام و این لشگر مجاهدین که در سی سال گذشته میلیونها دلار هزینه داشته و حزب دموکرات کردستان و بقیه فعالین کمونیست و غیر کمونیست که مخالفینشان را با یک کلمه آمریکایی یا بورژوا یا مزدور از صحنه بیرون می کرده و می کنند این سوال همیشه باقیمانده که بودجه اینها از کجا تامین می شود؟
چرا احزاب ایرانی مثل کشورهای پیشرفته منابع مالی شان شفاف نیست ؟
لطفا نگوئید که اگر شفاف کنند آنها را دست گیر می کنند چون اولا این نقض غرض است به این دلیل که نیروی چپ نمی تواند از یک سرمایه دار داخلی تغذیه شود و ثانیا این هزینه ها آنقدر سنگین هستند که هواداران و اعضا قادر به تامین آن نیستند خصوصا با توجه به وضع بد اقتصادی در داخل ایران ۰
یا حداقل از کوبیدن دگراندیشان با این ابزار کهنه استالینیستی و فقاهتی خوداری کنید و به پلاتفرم احزاب و گروهها بپردازید۰
٨٣۱۶ - تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱٣٨۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست