یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

کاندیدای واحد نیروهای خواهان دموکراسی و حقوق بشر را به جامعه معرفی کنیم!

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : jalal m

عنوان : صادقانه بگویید که می خواهید در انتخابات شرکت کنید
سراسر ضد ونقیض از یکسو می خواهند در انتخابات شر کت کنند واز سوی دیگر با ارایه قانون اساسی الترناتیو شرمگینانه خواهان سرنگونی هستند
٨۷۶٨ - تاریخ انتشار : ۱۱ فروردين ۱٣٨٨       

    از : نصرت شب افروز

عنوان : !
واقعا که این خانم ها و آقایان مثل این که در کره زحل زندگی می کنند(آخر مریخ به زمین نزدیک تر است)عده ای امضاکننده حرفه ای هم مثل گریه کن های حرفه ای که در تهران توسط بنگاه هایی به مجالس ترحیم فرستاده می شوند برای امضا حاضرند! آخر عزیزان و دوستان شما چگونه با این خواست عجیب انتخاب کاندیدای واحد نیروهای... موافقت دارید. خواسته ای که نه مبنای تحقق در پوزیسیون دارد و نه در اپوزوسیون. آن قانون اساسی هم که در ادامه آمده دیگر واقعا که...! بروید به سوی طرح ایده هایی که کمی، فقط کمی امکان توجه و تحقق داشته باشد. اینقدر اسم های خودتان را ارزان این جا و آن جا حراج نکنید. یعنی اسم خودتان است. به کسی چه؟!
٨۷۱۶ - تاریخ انتشار : ۹ فروردين ۱٣٨٨       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست