یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

اینک دوگام به پیش
بدون گامی به پس
- عباس سماکار

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : reza

عنوان : ینک دوگام به پیش
با احترام فراوانی که به آقای سماکار دارم،متاسفانه،این دوستان همانند گذشته سورنا را از سر گشادش مینوازند!اینان بمانند شاهپرستان هنوز نمیدانند که خیابان پهلوی ۳۰ سالیست که به ولی‌ عصر تغییر نام داده است!هنوز نخواسته اند بپذیرند،دورانی که پشت سر نهاده شد خط گذاری میان امروز و دیروز ترسیم کرده است،که گذر از آن به کمی‌ (ببخشید)جسارت نیاز دارد که چپ امروز جدا شده از توده از آن بریست!آرزو داشتم شمای عزیز را در میان دانشجویان ایرانی‌ که نه مقیم غرب هستند،بلکه برای تحصیل اینجاها آمده‌اند میافتم،تا درک کنید با نسلی طرفید که هنوز پرچمش با الله است و میان "گروهک"و گروه تفاوتی نمیبینند!بجای آن این دوستان آن فاصله افتاده در این ۳۰ سال را با این اداها عمیق تر کردند،تا جایی‌ که من به شخصه هیچ امیدی برای نفوذ اندیشهای این چپ خارجه نشین در میان این فعالین دانشجوی نمیبینم!دوستان:چماقتان را غلاف کنید و آینه‌ای بدست بگیرید،و قبل از یا در حین انتقادی از این و آن و تعیین خطوط ،به گذشته خود نظری بیندازید که نیکو خواهد بود،چه ما آنچنان گلی‌ به سر مردم و خودمان نزدیم که مدعی نیز باشیم.
۱۴۱۲٣ - تاریخ انتشار : ۵ تير ۱٣٨٨       

    از : آرمان آزادی

عنوان : بسیار عالی بود
دورود به آقای سماکار که بسیار عالی اوضاع را تحلیل کردند. دست شما درد نکند و باز با نوشته های خوب خود ما را خوشوقت بفرمائید.
۱٣۹٣۶ - تاریخ انتشار : ۲ تير ۱٣٨٨       

    از : بیخود دروغ سر هم نکنید۰

عنوان : حالا هم دنبال دزدیدن جنبش مردم و نگه داشتن آن در خط روسیه هستید
این رژیم وابسته به روسیه است۰ با غرب سرشاخ است۰ غارت دریار خزر و انرژی اتمی و نفت و گاز و سلاح های نظامی و هوانوردی روسی و موشک کره شمالی این را ثابت می کند۰ به احمدی نژاد کی تبریک گفت روسیه و چین۰ بیخود دروغ سر هم نکنید۰ شما توده ای ها اینها را به اینجا رساندید۰حالا هم دنبال دزدیدن جنبش مردم و نگه داشتن آن در خط روسیه هستید۰
۱٣۹۱٣ - تاریخ انتشار : ۱ تير ۱٣٨٨       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست