یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

در باره «چهره استعمارگر و چهره استعمار زده» آلبر ممی - محمد آزادگر

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : ابراهیم سلطانی

عنوان : آقای آزادگر! چه کرده ای که مهران بهاری برایت کف می زند؟
آقای آزادگر جه کرده ای که مهران بهاری معروف که از گرگهای خاکستری شناخته شده است از تو تشکر می کند؟ البته حق هم دارد. چون کار او را تو کردی. مبارک باشد. عوض اینکه مص مص بکنید، یکدفعه بگویید مصطفی. هم خودتان را راحت کنید هم ملت را.
۲۹٨۶۱ - تاریخ انتشار : ۱٣ مرداد ۱٣٨۹       

    از : سیامک

عنوان : تشکر از آقای آزادگر
آقای آزادگر وزنه ای سنگین در حرکت ملی آذربایجان است. ما ملتچیها قدر ایشان را می دانیم. این نوشته هم ایشان مثل همه نوشته هایشان خوب و پربار است.
۲۹٨٣٨ - تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱٣٨۹       

    از : تاریملی

عنوان : تشکرلر
از بابت این مقاله بسیار عالی از اقای ازادگر تشکر می کنم مدتها پیش اقای مهران باهاری در نوشته هایش به این مسئله اشاراتی کوتاهی داشتند ولی این نوشته بسیار عالی بود امید است اصحاب قلم ازربایجانی این مسئله را بیشتر از این مطرح و برای مردم روشن نمایند چرا که در میان توده ها و حتی بعضا روشنفکران وقتی صحبت از استعمار می شود ناخود اگاه هند و انگلس در نظرها تجسم می شود
۲۹٨۲۷ - تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱٣٨۹       

    از : مئهران باهارلی

عنوان : جای خالی امپریالیسم محلی و استعمار داخلی در فرهنگ سیاسی ایران
مقاله بسیاری مفیدی در باره موضوع فوق العاده ریشه ای ایران یعنی امپریالیسم محلی و استعمار داخلی که تقریبا اصلا بر روی آن کار نشده است می باشد. از مولف مقاله محمد آزادگر صمیمانه متشکرم.
۲۹٨۰۶ - تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱٣٨۹       

    از : احمد آذربایجان

عنوان : استعمارگران فارس
آقای آزادگر ممنون از شما.
ما ترکها مستعمره هستیم. مستعمره فارس ها. اولین وظیفه مان هم این است که همه کارهای دیگرمان از قبیل دموکراسی، حقوق بشر، حقوق زنان و ... را کنار بگذاریم و فقط برای استقلال از زیر یوغ استعمار فارس مبارزه کنیم. دعوای ما سر آزادی و غیره نیست. سر استقلال است. و من نمی فهمم که شما چرا اسمتان را فدرالیست گذاشتید. این تناقض نیست؟
ثانیا بابت ۴۰ سال خدمت به استعمارگران فارس باید از ملت تورک عذر بخواهید. نه فقط شما. بلکه همه چپها و سیاسیهای تورک. ممنون از شما
۲۹۷۹٣ - تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱٣٨۹       

    از : آراز سلیمانی

عنوان : آقای آزادکر
مقاله با ارزشی است.
۲۹۷۹۲ - تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱٣٨۹       

    از : آیدین

عنوان : تشکر
از جناب آزادگر برای مقاله خوبشان تشکر میکنم.
۲۹۷٨۵ - تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱٣٨۹       

    از : کریم ج.

عنوان : بسیار عالی بود
مقاله آقای آزادگر برای روانهای خفته و بیگانه با ملت و فرهنگ خود، حکم شیپور صوراسرافیل را دارد. اگر یک مقاله برای بیداری خفتگان و خواب زدگان کافی میبود، این مقاله حتما میتوانست آن یک مقاله باشد. دستتان درد نکند.
۲۹۷٨٣ - تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد ۱٣٨۹       

  

 
چاپ کن

نظرات (٨)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست