یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی رویداد کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

ما بر سر آن پیمان ایستاده ایم! - جمعی از هواداران سازمان فداییان خلق ایران- اکثریت (داخل کشور)

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : خسرو داوری

عنوان : درود بر این فدائیان راستین!
نیاز به درازگویی نیست. در کنفرانس اخیر سه سازمان "اتحاد فدائیان خلق ایران"، "فدائیان خلق ایران-اکثریت" و "شورای موقت سوسیالیست های چپ ایران"، که برای ایجاد یک تشکل بزرگ "چپ" تشکیل شد، همین چشم اندازها که توسط این گروه از فدئیان خلق ایران (اکثریت)- داخل کشور برشمرده شد، بایست به عنوان دستور کار قرار می گرفت. آن چه در ان کنفرانس مطرح شد، فراتر از سوسیال دموکراسی نیست و اعتقاد به سوسیالیسم در سخنان گردانندگان تنها فریبی بیش نیست.
۴٣۴۵٣ - تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱٣۹۰       

    از : آرمان

عنوان : تضاد روشن
نمی توان هم اکثریتی بود و هم مدافع سوسیالیسم. سازمان اکثریت سالها است که به کمونیسم اعتقادی ندارد و اگر منظور از سوسیالیسم رسیدن به کمونیسم می باشد پس شما راه خود را گم کرده اید و این ره که شما هواداران اکثریتی می روید به لیبرالیسم رسیده است.
۴٣۴۵۲ - تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱٣۹۰       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست