یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

کاهش ارزش ریال، نتیجه اجرای نسخه صندوق بین المللی پول
یا نتیجه تحریمهای اقتصادی؟
- ارژنگ سپاسی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : ارژنگ -

عنوان : اندیشه خود را روان بنویسیم !
با سلام
آقای سپاسی معلوم نیست آن نتیجه ای که از اجرای نسخه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی که دو نهاد امپریالیستی هستند به تولید داخلی و ملی می رود چرا سخنی نگفته است ؟ آیا جز این است که منافع کشورهای امپریالیستی و در راس آنها امریکا در فروپاشی و تعطیلی تولیدات داخلی و سرمایه ملی کشورهای دیگر و کشور ماست ؟ بحران شدید اقتصادی فعلی کشورمان عمدتا ناشی از ورشکستگی و تعطیلی کارخانجات تولیدی و عدم حمایت یا مکانیزه کردن تولیدات کشاورزی و بطور کلی اقتصاد ملی میباشد و این اتفاق و به خاک سیاه نشاندن مردم بخصوص کارگران و کشاورزان بعلت قطع سوبسیدها از طرفی و واردات بی رویه و کم سابقه از سویی انجام یافته و ادامه دارد . در این بلای خانمانسوز فقط کشورهای صادر کننده و بخصوص سرمایه داران تجاری و مالی داخلی به ثروتهای هنگفت سرسام آور دست یافته و هر چه بیشتر به سرمایه خود می افزایند و نهادهای مالی یاد شده چیزی جز این نمی خواستند. ناگفته نماند نظر مخالف به این مقاله ندارم خواستم مسله بسیار مهم و اساسی از قلم افتاده ؟! را متذکر شوم .
۴٨۶۹۰ - تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱٣۹۱       

    از : ارژنگ -

عنوان : اندیشه خود را روان بنویسیم !
با سلام
مقاله " عروج مجدد چپ ... " را با دقت خواندم با اینکه اکثرا مقالات و نوشته هایی در مورد دیدگاه های جریانات چپ را در باره رخدادهای روزانه و تحلیل های تیوریک تاریخی سیاسی و اجتماعی را دنبال کرده و مطالعه میکنم این مقاله را یکی از گنگ ترینها دیدم که تاکنون خوانده ام !!! گذشته از محتوای گیج کننده اش مشخص نیست آقای سپاسی از کدام حزب - سازمان و جریانی هست ؟ و یا حداقل به کدام یک نزدیکتر است
با سپاس
۴٨۶٨۹ - تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱٣۹۱       

  

 
چاپ کن

نظرات (۲)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست