یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

گریز از دهان مرگ

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : زندانی زنجیری

عنوان : براندازی ممکن است،اگر متحد عمل کنیم!
.حاکمیت از سرکوب با تعارف و به دلسوزی یا به دلخواه دست بردار نیست: بودجه میلیاردی برای نیروهای وابسته به سپاه قدس (نیروهای غیر ایرانی) نهایتا برای سرکوب ایرانیان است که در آینده امکان وقوع دارد ،در نتیجه ایرانی ،چه نظامی وچه شخصی نیاز به اتحاد در مقابل این غارتگران و قاتلان دارند.
٨۰۵۲٨ - تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱٣۹۶       

    از : شمالی

عنوان : با سلام به شما محمدرضا آشوغ
مصاحبه شما را خواندم و خیلی متأثر شدم. به نظرم نوشتن و باز گویی شاهدین عینی از وقایعی که در زندان‌های رژیم رخ داده می تواند خیلی موثر در بسیج تودها در زمان موعود حرکت مردم برای قیام باشد. باز گویی وقایع را در هر فرصتی مغتنم بشمارید، یکبار من مصاحبه شما را خواندم چندین مرتبه مصمم تر شده‌ام ، فردا در یک مصاحبه دیگر یا نوشته دیگر از شما یکی‌ دیگر مصمم تر ، در راه مبارزه و براندازی این رژیم خواهد شد. به هر حال از باز گویی این مهم هیچ فرصتی را از دست ندهید، که خیلی خیلی موثر است. با آرزوی شادی و سلامت برای شما و به امید روز پیروزی که دیر نخواهد بود!
٨۰۵۱۰ - تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱٣۹۶       

    از : خواننده

عنوان : چند خط آخر متن در باره سرنگونی و ...
به حضور میلیونی در تشیع جنازه رفسنجانی نگاه کنید، به حضور گسترده در صفحات بی بی سی و بهنود و غیره نگاه کنید، به حمایت گسترده از دختر خلخالی نگاه کنید، ...
فکر سرنگونی و ... را از سرتان بیرون کنید
٨۰۵۰۹ - تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱٣۹۶       

  

 
چاپ کن

نظرات (٣)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست