یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

نیاز مبرم به تشکیل جبهه داریم - بابک اسدی

نظرات دیگران
اگر یکی از مطالبی که در این صفحه درج شده به نظر شما نوعی سوءاستفاده (تبلیغاتی یا هر نوع دیگر) از سیستم نظردهی سایت می‌باشد یا آن را توهینی آشکار به یک فرد، گروه، سازمان یا ... می‌دانید لطفا این مسئله را از طریق ایمیل abuse@akhbar-rooz.com و با ذکر شماره‌ای که در زیر مطلب (قبل از تاریخ انتشار) درج شده به ما اطلاع دهید. از همکاری شما متشکریم.
  
    از : علی قدیمی

عنوان : زنگوله به گردن گربه انداختن
در حقیقت حرف حساب جواب ندارد ولی گویا ما ایرانیان با سکوت از کنار حرف حساب میگذریم.پیشنهاد بالا پیشنهادی درست و عملی خواهد شد اگر سازمان های سیاسی و مدعی را به جمع آن ۱۲۰ نفره اضافه کنیم.
واقع بین باشیم .بدون شرکت سازمان ها و احزاب سیاسی چگونه میتوان جبهه مشترک ایجاد کرد؟
هیچ سازمانی را نمیتوان یک سویه با تمام خطا ها و کجروی ها از شرکت در سرنوشت کشور طرد کرد.
با تمام انتقادهایی که به حزب توده سازمان مجاهدین و احزاب کرد وارد است ،این جریانات وشرکت آنها در گذر از نظام اسلامی هرگز قابل انکار نیست.
پویایی جریانات چپ و وارثان مکتب های دیگر فقط در گرو ایجاد فضای آزاد وارام است.خواستار انقلابی دیگر بودن سرنوشت همین نظام را در پی خواهد داشت.
راه عاقلانه برای سعادت مردم ایران و ادامه حیات سیاسی سازمانها در آیران این است رهبران همه سازمانها بدون اما واگر برای آزادی انتخابات در ایران وباور به دمکراسی در کنار هم جبهه مشترک را ایجاد کنند. آیا راه حل دیگری وجود دارد؟
٨۶۱۰۶ - تاریخ انتشار : ۲٨ مرداد ۱٣۹۷       

  

 
چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

   
بازگشت به صفحه نخست