یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

اعتراض زندانیان سیاسی
بهروز جاوید تهرانی لب های خود را دوخت و به اعتصاب غذا پیوست


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲۷ دی ۱٣٨۶ -  ۱۷ ژانويه ۲۰۰٨


مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران: بنابر گزارشات رسیده از زندان رجایی شهر آقای بهروز جاوید تهرانی در اعتراض به وضعیت زندانیان سیاسی در این زندان لبان خود را دوخت و به سایر اعتصابیون پیوست وی در بیانیه ای اعلام داشت.

بنام سعادت ملت ایران
اینجانب بهروز جاوید تهرانی در اعتراض به وضعیت بغرنج مهرداد لهراسبی ، سید مصطفی علوی ، خالد حردانی ، بابک دادبخش و وضعیت نا مناسب سایر زندانیان سیاسی از تاریخ ۲۵/۱۰/٨۶ اعلام اعتصاب غذا می نمایم.
وضعیت زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج در روزهای اخیر رو به وخامت گرائیده است و مسئولین زندان با اعمال فشار از طریق قطع سیستم گرمایشی و عدم رسیدگی مناسب بهداشتی و پزشکی و تهدید از طریق زندانیان عادی فشار ها را بر ایشان افزایش داده است .
همچنین برخی از زندانیان بند ۵ زندان گوهردشت نیز در طی روزهای گذشته با سر دادن شعارهایی نسبت به وضعیت بد زندان اعتراض کرده اند.
در حال حاضر دو تن از زندانیان سیاسی آقایان بابک دادبخش و بهروز جاوید تهرانی از طریق دوختن لب خود اعتصاب غذا کرده اند همچنین آقای دکتر مصطفی علوی و مهرداد لهراسبی نیز در اعتصاب غذا بسر می برند.
مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران نسبت به سلامت زندانیان سیاسی این زندان اعلام نگرانی می کند و خواهان واکنش سازمان های مدافع حقوق بشر در رابطه با وضعیت وخیم زندانیان سیاسی در ایران است .


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست