یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

اعتراض زندانیان سیاسی
بهروز جاوید تهرانی لب های خود را دوخت و به اعتصاب غذا پیوست


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲۷ دی ۱٣٨۶ -  ۱۷ ژانويه ۲۰۰٨


مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران: بنابر گزارشات رسیده از زندان رجایی شهر آقای بهروز جاوید تهرانی در اعتراض به وضعیت زندانیان سیاسی در این زندان لبان خود را دوخت و به سایر اعتصابیون پیوست وی در بیانیه ای اعلام داشت.

بنام سعادت ملت ایران
اینجانب بهروز جاوید تهرانی در اعتراض به وضعیت بغرنج مهرداد لهراسبی ، سید مصطفی علوی ، خالد حردانی ، بابک دادبخش و وضعیت نا مناسب سایر زندانیان سیاسی از تاریخ ۲۵/۱۰/٨۶ اعلام اعتصاب غذا می نمایم.
وضعیت زندانیان سیاسی زندان گوهردشت کرج در روزهای اخیر رو به وخامت گرائیده است و مسئولین زندان با اعمال فشار از طریق قطع سیستم گرمایشی و عدم رسیدگی مناسب بهداشتی و پزشکی و تهدید از طریق زندانیان عادی فشار ها را بر ایشان افزایش داده است .
همچنین برخی از زندانیان بند ۵ زندان گوهردشت نیز در طی روزهای گذشته با سر دادن شعارهایی نسبت به وضعیت بد زندان اعتراض کرده اند.
در حال حاضر دو تن از زندانیان سیاسی آقایان بابک دادبخش و بهروز جاوید تهرانی از طریق دوختن لب خود اعتصاب غذا کرده اند همچنین آقای دکتر مصطفی علوی و مهرداد لهراسبی نیز در اعتصاب غذا بسر می برند.
مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران نسبت به سلامت زندانیان سیاسی این زندان اعلام نگرانی می کند و خواهان واکنش سازمان های مدافع حقوق بشر در رابطه با وضعیت وخیم زندانیان سیاسی در ایران است .


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست