یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

اعلامیه حزب مشروطه ایران: جنگی ویرانگر با سرانجامی نامعلوم


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
چهارشنبه  ۲ آذر ۱٣۹۰ -  ۲٣ نوامبر ۲۰۱۱


بار دیگر صحبت از احتمال یک حمله نظامی به ایران قوت گرفته است. آنچه مایه‌نگرانی ما را بیش از پیش فراهم ساخته آن است که احتمال چنین اتفاقی نه تنها از سوی بعضی شخصییت‌های تند‌رو در اسرائیل که از سوی شخصییت‌های معتدل و صلح‌جو نیز بیان می‌شود.
حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) لازم می‌داند که موضع خود در مخالفت با هر‌گونه حمله نظامی به ایران از سوی هر کشوری که باشد را بدون هیچ ابهامی همانگونه که بارها اعلام کرده بار دیگر اعلام کند.
حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) لازم می‌داند که بار دیگر به کشور اسرائیل که آنرا متحد طبیعی ایران دانسته و همواره به روشنی از حق حیات و زیست آن کشور در صلح و امنییت در خاورمیانه و در کنار یک کشور صلح‌جو و مستقل فلسطینی حمایت کرده یاد‌آور شود که اکثر ایرانیان هیچ دشمنی با اسرائیل نداشته و متحدان طبیعی اسرائیل در منطقه بوده و هستند. هرگونه حمله نظامی به ایران ضربات جبران ناپذیری به روابط دراز مدت و دوستی هزاران ساله مردم دو کشور وارد خواهد کرد.
حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) بار دیگر از ایرانیان آزاده می‌خواهد که با شدت بخشیدن به مبارزات آزادی بخش خود و ابراز مخالفت علنی با سیاست‌های جنگ‌طلبانه و برنامه‌های ویرانگر اتمی نظام اسلامی که ایران را به لبه پرتگاهی بازگشت‌ناپذیر کشانده هم جلو این سیاست‌های ویرانگر جمهوری اسلامی و سردمداران جنایتکار آنرا بگیرند و هم با اطمینان بخشیدن به جامعه جهانی، از صلح‌طلبی ایرانیان، احتمال یک اشتباه محاسبه و شروع جنگی ویرانگر را از بین ببرند.
حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات) ضمن محکوم کردن سیاست‌های کور ضداسرائیلی نظام جمهوری‌اسلامی لازم می‌داند که بار دیگر از سیاستمداران کشور اسرائیل بخواهد که پیوندهای متقابل هزاران ساله بین دو ملت را از یاد نبرده و با حمایت معنوی از جنبش آزادی‌خواهانه ملت ایران چون گذشته در کنار ایرانیان بایستند تا هم به هر چه عمیق‌تر شدن این پیوندها و هم به برطرف شدن نگرانی‌های به جای خود کمک کنند.
حمله نظامی مشکل اتمی را حل نکرده تنها به تاخیر خواهد انداخت. می‌باید با حمایت‌معنوی همه جانبه از جنبش آزادی‌خواهانه سبز ملت ایران جهت از بین بردن نظام ویرانگر جمهوری‌اسلامی در ایران و برقراری یک نظام دمکرات و مسئول در پی حل نهائی و همیشگی این مشکل بود!


پاینده ایران
زنده باد ملت ایران
حزب مشروطه ایران (لیبرال دمکرات)


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست