یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

تجمع حامیان مادران پارک لاله در ماه ژوئن ۲۰۱۷ - لندن


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱٣۹۶ -  ۵ ژوئن ۲۰۱۷


ما حامیان "مادران پارک لاله" در لندن، در همبستگی و هم صدائی با مادران پارک لاله (مادران عزادار) که به یاد فرزندان از دست رفته شان با گام های استوار خواستاربرقراری عدالت و آزادی تمامی زندانیان سیاسی و عقیدتی و توقف اعدام در ایران هستند، در روز شنبه سوم ماه ژوئن ۲۰۱۷ بین ساعت دو تا سه بعد از ظهردر میدان ترافالگار، جلوی ناشنال گالری لندن جمع شدیم.
در تجمع این ماه از زندانیان بهایی و همچنین برخی از رهبرانشان که ده سال است در زندان هستند یاد آوری کرده و از فشارهایی که اخیرا بر جامعه بهاییان وارد آمده است و در شهرهای متعدد چندین محل کسب و کار آنان مورد هجوم نیروهای امنیتی واقع شده است ابراز انزجار کردیم.
علاوه بر این، از آنجا که برخی از زندانیان در اعتصاب غذای طولانی بسر می برند و سلامتشان در خطر جدی است و ماموران زندان به این امر بی توجه هستند، بعنوان همبستگی عکسهایی از آنان را در دست نگه داشتیم تا نشان دهیم فراموش نمی شوند و دنیای خارج از آنان حمایت می کند.
میدان ترافالگار، برخلاف معمول و انتظار خلوت بود. شاید وجود هوای مناسب مردم را بیشتر به سوی پارکها کشانده بود. اما ما توانستیم با همان تعداد محدود صحبتها و بحث های خوبی را پیش ببریم.
ما خواسته های بحق و مدنی مادران پارک لاله را تایید می کنیم که خواستار: "آزادی زندانیان سیاسی – عقیدتی"، "لغو مجازات اعدام و لغو کشتار انسان ها بطور عام" و "محاکمه عادلانه و علنی آمران و عاملان تمامی جنایت های صورت گرفته در جمهوری اسلامی" هستند.


حامیان "مادران عزدار ایران" لندن /انگلستان
حامیان"مادران پارک لاله" لندن،نهادی است مستقل که به هیچ گروه و سازمان سیاسی و مذهبی بستگی ندارد.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست