یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ - یادبود کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

«جنگ جهانی سوم و تروریسم رو به زوال است » - سیدمیثم آقاسیدحسینی


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
شنبه  ۲۰ خرداد ۱٣۹۶ -  ۱۰ ژوئن ۲۰۱۷


تروریسم به تنهایی یک واژه کوچک است اما امروزه در ادبیات سیاسی جهان کاربرد بسیار وسیعی پیدا کرده، حملات تروریستی اخیر از قرار معلوم از آن دسته حملاتی ست که ساعت ده و ده دقیقه انجام شده
ساعت حمله بشدت عجیب و یاد اور حمله به هیروشیما است
البته در حجم و ابعاد بسیار کوچکتر ولی در اذهان عمومی بسیار مهلک و تکان دهنده
خمینی جمله ای معروف دارد ، «مجلس در راس امور است»
کمی انسان دچار توهم میشود وقتی میبیند ساعت حمله با ساعت معروف به هیروشیما یکی ست، و یا این که نخست در حرم گوینده جمله معروف مجلس، عملیات انتحاری میکنند
و بعد به خود مجلس؛ رمزی بین این نهفته است یا این که همه چیز اتفاقی بوده ایا برای تروریست ها هم مجلس در راس امور بوده که چنین اولویتی را برای حمله در نظر گرفته بودند و یا با او هم عقیده اند.
براستی چه حقیقتی پشت پرده آلوده سیاست پنهان است که افکار را اینگونه میرنجاند
اکثر کشور ها این روزها در تاریکی امنیتی بسر میبرند بدین معناست که باید نگران آینده جهان بود
جنگ جهانی سوم را با تروریسم تجربه میکنیم این همان چیزیست که ساخته و پرداخته دستان بشریت است دین و مذهب و تروریسم از داخل افراطی گری ها متولد شد.
تروریست ها همان کسانی هستند که از همین خانواده ها بیرون می آیند همان هایی که امروز برای رسیدن به قدرت و فتح تخت سیاست میجنگند، و عاملانشان برای رسیدن به حوری های بهشتی و وعده های دروغین از آنها پیروی میکنند.
کتابی را با عنوان «دمو شاخ» نوشته بودم که در باب هیجانات جنسی و فکری کودکان و نوجوانان، تمام زوایای سکس در بشر را بررسی کرده بودم و همچنین کتابی دیگر را نوشته بودم با عنوان «با اشک چشم رنگ خدا را نباید شست» که تاملی بود بر بحث ریاکاران و ریاکاری که مذهب را چگونه دست آویز امیال و ارزوهای الوده خود میکنند این دو مسئله و مبحث گسترده تمام فعالیت تندروها و تروریست ها را توجیه میکند یکی سکس و دیگری ریاکاری در تمام موارد برای رسیدن به الوده ترین افکار به وسعت هر ناممکنی در جهان.
جهاد میکنند تا برسند
دین دارند تا مهر تاییدی باشد برای رسیدن.
به قسمت چرب و نرم نباید اندیشید.

اکثرا در تفسیر و تحلیل داده ها از سوی کارشناسان اهل فوت و فن نکاتی قابل تامل تر از موضوع و کلیات بحث ها پدیدار می شود که کم لطفی ست اگر بدون مطالعه آن را هم نادیده بگیریم.
عده ای بنا بر دلایل و منافع کارفرمایشان و قسمت چرب تر ماجرا خوراک های سیاسی و آسیب زا را بر جامعه تزریق میکنند طوری که گاهی خودشان هم باور میکنند انچه را که بافته اند.
در بازی های سیاسی همیشه انگیزه های سیاسی نهفته است.
سیاست نقطه مقابل واقعیت و رو راستی ست نوعی خوراک است برای افکار گرسنه برای ماندن در قدرت، سیاست تنها زهری ست برای التیام امراض صعب العلاج و کینه علیه بشریت، در باب تامل حملات تروریستی باید فرای این ها نوشته شود ...
پیروز باد آزادی بیان و آزادی...


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست