یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

بیانیه جمعی از ایرانیان آزادیخواه ساکن اسلو- نروژ


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
سه‌شنبه  ۱۲ دی ۱٣۹۶ -  ۲ ژانويه ۲۰۱٨


هم میهنان گرامی ساکن نروژ!                                                
موج جدید اعتراضات ومبارزات دلاورانه مردم به ستوه آمده میهنمان علیه نظام استبدادی جمهوری اسلامی، چند روزی است که آغاز شده است. مردمی که از فقر، بیکاری، تبعیض، فساد اقتصادی به ستوه آمده و ازهمه دزدان حاکم خسته شده اند، امید خود را از تمامی جناحهای رژیم قطع کرده وبرای رهایی خود و باز پس گرفتن میهنمان از غاصبان حاکم، در بسیاری از شهر های کوچک وبزرگ در تظاهرات خیابانی حضور یافته وبا شجاعت وفداکاری کم نظیری همه حکومت رابه چالش گرفته و کلیت نظام را زیر سئوال برده اند.
اخبار رسیده حاکی از کشته شدن دهها تن از هموطنانمان در اعتراضات جاری می باشد وبا وجود تمامی سرکوبی که حکومت اسلامی روا می دارد، در عزم و اراده مردم جهت ادامه مبارزات خللی وارد نشده است. در اینجا این پرسش در مقابل ما ایرانیان ساکن کشورهای اروپایی قرار می گیرد که وظیفه ما در این میان چیست و چگونه می بایست از مبارزات جاری مردم حمایت کرده و صدای آنها را به گوش جهانیان برسانیم.                                                                                 
در این راستا، ما جمعی از ایرانیان ساکن اسلو در کشور نروژ که دل در گرو آزادی و سربلندی مردم وکشورمان داریم وخود را هم جهت با مبارزات جاری مردم میهنمان می دانیم، از تمامی ایرانیان میهن دوست وآزادیخواه ساکن اسلو و شهر های نزدیک در خواست می کنیم تا در تظاهراتی که در حمایت وهمبستگی با مبارزات درون کشور در روز شنبه، ششم ژانویه از ساعت ۱۲:۰۰تا ۱٣:٣۰ در مقابل پارلمان نروژ برگزار می شود، شرکت نمایند. این تجمع به هیچ جریان و گروه سیاسی داخل ویا خارج کشوری ارتباطی ندارد و شعارهای ما همان شعارهای مردم در تظاهرات درون کشور که در واقع در جهت نفی کلیت جمهوری اسلامی وایجاد ایرانی آزاد و دموکراتیک می باشد، خواهد بود.   
بی گمان حضور وسیع و فعال ما در این حرکت ضمن رساندن صدای هم میهنان مبارزمان، باعث   دلگرمی مبارزان درون کشور خواهد بود. از شرکت کنندکان گرامی تقاضا می شود که از آوردن و حمل هر گونه پرچم ونشانه ای که حاکی از وابستگی های گروهی است، جدا خود داری نمایند.      

جمعی از ایرانیان آزادیخواه ساکن اسلو- نروژ
۰۲-۰۱-۲۰۱٨


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست