یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

فرار شاهرودی از بیمارستان به سوی ایران؟!

• روزنامه ی بیلد چاپ المان امروز خبر داده است آیت اله شاهرودی رئیس مجمع خبرگان ایران با قطع معالجات خود، بیمارستان را ترک کرده و قصد دارد از طریق فرودگاه هامبورگ به ایران برگردد ...


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲۱ دی ۱٣۹۶ -  ۱۱ ژانويه ۲۰۱٨روزنامه ی پرتیراژ بیلد چاپ المان امروز صبح این عکس را منتشر کرده و نوشته است آیت اله شاهرودی رئیس مجمع خبرگان ایران با قطع معالجات خود، بیمارستان را ترک کرده و قصد دارد به ایران برگردد.
در خبر این روزنامه نوشته شده است: «معالجه ی بیماری سرطان در بیمارستان ناتمام ماند، قاضی قاتل ایرانی از بیمارستان فرار کرد، او می خواهد از طریق فرودگاه هامبورک به ایران برگردد».

به دنبال انتشار این خبر جمعی از ایرانیان ساکن هامبورگ خود را به فرودگاه این شهر رسانده و یک اجتماع اعتراضی در آن جا بر پا کرده اند. معترضین خواستار دستگیری و محاکمه آیت‌الله شاهرودی شدند. از دیگر خواسته های این تجمع محاکمه تمام سران رژیم، آزادی زندانیان سیاسی و همه دستگیر شدگان تظاهرات اخیر است.


به دنبال انتشار خبر بستری شدن آیت اله شاهرودی در بیمارستانی در هانوفر فعالین سیاسی و مدافعین حقوق بشر خواهان محاکمه ی او به جرم اعدام های بی شمار در ایران شده اند. یک نماینده ی سابق مجلس آلمان رسما از او شکایت کرده و پرونده ای در مورد وی در دادستانی آلمان گشوده شده است.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۱)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست