یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر گفتگو آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی تاریخ کارگری گزارش حقوق بشر ورزش گوناگون پاورقی  
   

انجمن صنفی کارگری کارکنان مخابرات استان تهران; جانمان به لب رسید


اخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۲۷ دی ۱٣۹۷ -  ۱۷ ژانويه ۲۰۱۹انجمن صنفی کارگری کارکنان مخابرات استان تهران در بیانیه‌ای، از بی‌توجهی به مطالبات انتقاد کرد و خواستار پاسخگویی مسئولان شد.

انجمن صنفی کارگری کارکنان مخابرات استان تهران در بیانیه‌ای ضمن یادآوری مطالباتِ کارکنان مخابرات، تصریح کرد: جانمان به لب‌مان رسیده!

این تشکل کارگری کارکنان مخابرات در استان تهران با اشاره به اینکه شرکت مخابرات ایران پس از خصوصی‌سازی با اجرا نکردن مصوبه دولت و آئین نامه مصوب سال ٨۹ عرصه را برکارکنان شریف مخابرات تنگ نموده و حداقل معیشت کارکنان را نشانه رفته، تاکید کرده است که براساس بند ۶ مصوبه هیئت وزیران کلیه تعهدات مخابرات واگذار شده به کارکنان نظیر حقوق، مزایا، بیمه و بازنشستگی و سایر تعهدات در تعهد شرکت مخابرات باقی می‌ماند.

انجمن صنفی کارکنان تهران و عضو حقوقی شورای عالی هماهنگی تشکل‌های کارگری مخابرات ایران مزایایی نظیر اضافه کار، ارتقای گروه، احتساب مدرک تحصیلی، حق تخصص، بیمه تکمیلی_طلائی و دو ماه پاداش در سال و ... را ازجمله مزایایی بر شمرده که با اجرای ناقص آئین نامه استخدامی و پرسنلی مصوب سال ٨۹، کارکنان مخابرات ایران از آن محروم شده‌اند که توسط نمایندگان صنفی کارکنان به صورت جدی از کارفرما در دست پیگیری است.

این تشکل کارگری در پایان مسئولان مخابرات را دعوت به مذاکره کرده و تاکید نموده صبر کارکنان در آستانه‌ی لبریز شدن است!


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست