خواهش و تمنای توماس باخ از مردم ژاپن؛ حمله کاربران به احمد خمینی؛ ۱۰ ستاره برای درخشیدن

نازک بین: تلویزیون ان اچ کی ژاپن گزارش داد که توماس باخ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک از مردم ژاپن به عنوان میزبان این دوره بازی های المپیک خواست به رغم شیوع جهانی کرونا، از ورزشکارانی که جهت شرکت در این بازی ها در توکیو به ژاپن می آیند، استقبال کنند. وی در یک نشست هیئت اجرایی کمیته بین المللی المپیک در توکیو برای تشریح دلایل ممنوع شدن حضور تماشاچی در اکثر مکان های برگزاری بازی های المپیک در توکیو، گفت: اگرچه شرایط کرونا برگزاری آزادانه این بازها با تماشاچی را تحت تاثیر قرارداده است اما این به معنای آن نیست که مردم کشور میزبان بخواهند از این بازهای استقبال سرد به عمل آورند.او همچنین در یک کنفرانس خبری پس از این نشست گفت که از حدود ۱۵ هزار ورزشکار و افراد دیگری که از اول ژوئیه (۱۰ تیر) تا روز جمعه (۲۷ تیر) در رابطه با این بازی ها وارد ژاپن شدند، نتیجه آزمایش ابتلا فقط ۱۵ تن از آنها به کرونا مثبت بوده است.باخ در این خصوص افزود: این تعداد از لحاظ درصدی بسیار پایین و ۱ / ۰ درصد است و «تمام افرادی که در ارتباط بودند، بی درنگ قرنطینه شده اند» تا تهدیدی برای سلامت سایر شرکت کنندگان یا مردم ژاپن ایجاد نکنند.باخ با اشاره به این واقعیت که بسیاری از مردم ژاپن مخالف برگزاری این بازی ها هستند، گفت: «ما باید درک کنیم که مردم به ناچار با بلاتکلیفی مواجه شده و ابراز شک و تردید کرده اند.»او در ادامه گفت همانند مردم ژاپن، ورزشکاران باید برای رسیدن به این مرحله موانع بسیاری را پشت سر بگذارند و از مردم خواست نه تنها از ورزشکاران استقبال بلکه از آنها حمایت نیز بکنند.این کمیته گزارشی را نیز پیرامون اقدامات اتخاذ شده در فرودگاه ها و نیز وضعیت ابتلا به کرونا در ژاپن ارائه کرد.گروههائی از مردم ژاپن به برگزاری بازهای المپیک در شرایط کرونایی در کشورشان معترض هستند .به همین دلیل دیدار روز جمعه توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک از هیروشیما با استقبال سرد مردمی روبرو شد که مخالف برگزاری این بازی ها هستند.معترضان در نزدیکی پارک یادبود صلح در این شهر راهپیمایی کردند، در حالی که پارچه نوشته هایی در دست داشتند که به هر دو زبانژاپنی و انگلیسی بر روی آن ها پیام هایی برای درخواست لغو المپیک توکیو نوشته شده بود.

دولت ژاپن می داند اگر المپیک را  برای بار دوم به تعویق می انداخت و یا بدتر از آن ، به طور کلی لغو کند ،خسارتی معادل ۳۴ میلیارد دلار در انتظار این کشور خواهد بود که به آسانی قابل جبران نیست. اکنون نیز برخی از شرکت های داخلی و اسپانسرهای مختلف از حمایت مالی رقابت ها کنار کشیده اند که دردسرهای زیادی را ایجاد کرده اند.اما این خسارت کلا برای مردم ژاپن مهم نیست. آنها خواهان این هستند که المپیک یا لغو  و یا اینکه به تاریخ دیگری موکول شود که البته هر دو کاملا منتفی است چرا که دولت ژاپن کوچک ترین تمایل و تصمیمی برای انجام این کار ندارد.پیش از این یوشیهیده سوگا ، نخست وزیر ژاپن عملا اعتراف کرد که او برای اعمال قدرت ناتوان است.

در همین ارتباط  مایا یوشیدا کاپیتان تیم فوتبال مردان ژاپن از مقامات خواسته است تا ممنوعیت تماشاگران را در طول بازی های المپیک بردارند.یوشیدا در یک کنفرانس خبری آنلاین گفت: من فکر می کنم بسیاری از پول مالیات مردم خرج برگزاری این المپیک می‌شود. با وجود این مردم نمی توانند بروند و تماشا کنند. بنابراین باید پرسید که این المپیک برای چه کسانی و برای چه کاری است؟ ورزشکاران می‌خواهند مقابل هواداران بازی کنند.یوشیدا، ژاپن را در روز شنبه در آخرین بازی دوستانه در آستانه بازی افتتاحیه در فوتبال مردان همراهی کرد.یوشیدا که در حال حاضر در ایتالیا برای سامپدوریا بازی می کند گفت: خانواده های ما چیزهایی را فدا کرده و تحمل کرده اند. آنها وقتی ما در اروپا بازی می کردیم از ما حمایت کردند. فقط بازیکنان نیستند که در حال رقابت هستند، بلکه اعضای خانواده، هر یک از آنها در حال رقابت هستند. بنابراین اگر آنها نمی توانند مسابقه را تماشا کنند، این مسابقه برای چه کسی و برای چه چیزی است؟ من واقعاً امیدوارم که بتوانیم در این مورد به طور جدی تجدید نظر کنیم.برگزارکنندگان المپیک روز یکشنبه سه مورد جدید از ابتلا به کرونا را در میان ورزشکاران گزارش دادند.

۱۰ ستاره برای درخشیدن در آسمان المپیک

توکیـــو بدون توقـــف-المپیک پرماجرای توکیو  چند روز دیگر آغاز میشود و اگرچه با یک سال تأخیر و با حضور بسیار محدود تماشاگران، اما المپیک، المپیک است و محل رقابت بهترین ستارگان دنیای ورزش اگر فوتبال را به حساب نیاوریم. روزنامه‌های «ایندیپندنت» و «سان» به معرفی ۱۰ ستاره پرداخته‌اند که می‌توانند در آسمان المپیک ۲۰۲۰ بدرخشند؛ از آنها که پیش از این برای خود نامی دست‌و‌پا کرده‌اند و آنها که جوانان خوش‌آتیه و پراستعدادی هستند.

۱- سیمون بایلز

بهترین ژیمناست جهان که چهار مدال طلا و یک برنز در المپیک ریودوژانیرو در سال ۲۰۱۶ به دست آورد و می‌خواهد بعد از ۵۳ سال نخستین زنی شود که از قهرمانی‌اش در اسباب مختلف دفاع می‌کند؛ این افتخار را پیش از این ورا کازلافسکا، ژیمناست فقید اهل چک‌واسلواکی در المپیک ۱۹۶۸ مکزیکوسیتی به نام خود ثبت کرد. بایلز با وجود اشتباهات غیرقابل قبولی که در انتخابی المپیک در آمریکا انجام داد، سهمیه گرفت و حالا می‌توانید رویش شرط ببندید که در پایتخت ژاپن در بهترین شرایط خواهد بود.

۲-نائومی اوزاکا

زن شماره دو جهان تنیس؛ همه چشم‌ها به اوزاکاست که در برابر دیدگان هواداران هموطنش در توکیو مسابقه می‌دهد؛ چه این فشار و انتظار را دوست داشته باشد و چه نه. این تنیسور ۲۳ساله که چهار قهرمانی در گرنداسلم‌ها در کارنامه‌اش دارد، به‌خاطر اینکه در اوپن فرانسه با رسانه‌ها حرف نزد، جریمه شد و از ادامه مسابقات انصراف داد. بعد در ویمبلدون شرکت نکرد تا وقت بیشتری را با خانواده‌اش بگذراند اما مصمم است در المپیک شرکت کند و بعید است به کمتر از مدال طلا رضایت دهد.

۳-کیتی لدکی

فوق‌ستاره شنای آمریکا قطعاً به‌دنبال افزودن به شش مدالی (پنج طلا و یک نقره) است که در دو المپیک قبلی به دست آورد. او با قدرت از انتخابی المپیک سربلند بیرون آمد و انتظار می‌رود در شش دسته مسابقه بدهد از جمله ۱۵۰۰متر زنان. این مسابقه برای اولین‌بار در المپیک برگزار می‌شود و این شناگر ۲۴ساله در آن دست نیافتنی است.

۴-شلی آن فریزر پرایس

این جاماییکایی ۳۴ساله که در صدمتر زنان در پکن و لندن به عنوان قهرمانی رسیده، ماه گذشته صدمتر را در ۱۰.۶۳ ثانیه دوید تا ثابت کند هنوز بی‌رقیب است؛ این سریع‌ترین زمان تاریخ در مسابقات زنان بعد از فلورانس گریفیت جونیور فقید به حساب می‌آید. حالا رقابت سختی با ستاره آینده‌دار آمریکا، شاکاری ریچاردسون و رقبای هموطنش از جمله دینا آشر اسمیت دارد.

۵-مری کام

یک ۳۸ساله فوق‌العاده که شش قهرمانی جهانی بوکس دارد و برنز المپیک را در لندن ۲۰۱۲ به دست آورده، دوباره می‌خواهد شانسش را امتحان کند. او از مناطق فقیرنشین و حومه‌ای در هند به پارلمان رسیده و مادر سه فرزند است. در کشورش یک فوق‌ستاره محسوب می‌شود و هیچ چیز نمی‌تواند کام را از تلاش برای رسیدن به یک مدال باارزش دیگر باز دارد.

۶-تدی رینر

این فرانسوی ۳۲ساله خود را برای جودوی مثبت صدکیلوگرم مردان آماده می‌کند که در دو المپیک قبلی به مدال طلا رسیده و در پکن برنز گرفته. رینر در دوران حرفه‌ای پرافتخارش ۱۰ قهرمانی جهان دارد و در بیشتر دهه گذشته بی‌شکست بود تا اینکه روندش در فوریه ۲۰۲۰ شکسته شد. اگر به فینال برسد و با هاراساوا هیسایوشی از ژاپن مبارزه کند، یکی از بازی‌های جذاب و به یادماندنی المپیک توکیو رقم خواهد خورد.

۷-آرماند دوپلانتیس

این سوئدی متولدشده در آمریکا، ملقب به موندو در پرش با نیزه مردان آقایی می‌کند و مدعی اصلی نخستین مدال طلای خود در المپیک است. دوپلانتیس سال گذشته به رکورد ۱۸/۶ متر در مسابقات داخل سالن جهان رسید و بعد رکورد ۲۶ساله پرنده با نیزه افسانه‌ای اوکراین، سرگی بوبکا را شکست و در لیگ الماس رم از ۱۵/۶ متر عبور کرد. دوپلانتیس ۲۱ساله می‌تواند یکی از درخشان‌ترین ورزشکاران توکیو باشد. او در ۱۵سالگی در مسابقات پرش با نیزه جام‌جهانی جوانان در سال ۲۰۱۵ به عنوان قهرمانی رسید و تعداد زیادی رکورد در رده‌های سنی مختلف به نام خود ثبت کرده است. بوبکا مطمئن است او می‌تواند رکورد خودش را بهبود بخشد. بوبکای ۵۷ساله درباره او گفت: «۲۰/۶؟ ۲۵/۶؟ از نظر من او برای همه اینها آماده است.»

۸- کالب درسل

وقتی مایکل فلپس اعلام کرد بعد از ریو ۲۰۱۶ شنا را کنار می‌گذارد، آمریکا به یکی مثل او نیاز داشت. درسل شاید حتی از او هم بهتر باشد. این شناگر ۲۴ساله در مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۷ در بوداپست هفت مدال طلا گرفت. دو سال بعد در گوانگ‌ژوی شش طلا و دو نقره گرفت. برای همین است که می‌گویند او می‌تواند به رکورد خیره‌کننده فلپس که در بازی‌های ۲۰۰۸ پکن هشت طلا گرفت، برسد.

۹-اسکای براون

اسکیت‌برد برای نخستین‌بار در المپیک حاضر می‌شود و جوان‌ترین ورزشکار این رشته که از مادری ژاپنی و پدری بریتانیایی متولد شده، برای بریتانیا مسابقه می‌دهد. المپیک که شروع می‌شود، او ۱۳ سال بیشتر ندارد. او در مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۹ برنز گرفته و انتظار می‌رود در توکیو عملکرد بهتری داشته باشد. او کم‌سن‌ترین ورزشکار تاریخ است که اسپانسرش کمپانی نایکی است.

۱۰-نوآه لایلز

او مأموریت دارد جای یوسین بولت را به‌عنوان سریع‌ترین دونده تاریخ بگیرد. این دونده ۲۳ساله در صد و ۲۰۰متر می‌دود و در دومی مدعی قهرمانی به حساب می‌آید. بهترین رکورد خودش ۸۶/۹ ثانیه در صدمتر و ۵۰/۱۹ ثانیه در ۲۰۰متر است. این آمریکایی بیرون پیست هم فعال است و به‌همراه برادر کوچکترش یک بنیاد خیریه تأسیس کرده برای کمک به کودکان فقیر که عاشق دویدن در پیست و حضور در مسابقات هستند اما امکانات لازم را ندارند.

یک نفر بالاخره رکورد فلپس را خواهد شکست

مارک اسپیتز، شناگر اسطوره‌ای که رکورد کسب هفت مدال طلای المپیک در یک دوره را داشت، می‌گوید حتی رکورد هشت مدال طلای مایکل فلپس هم شکسته خواهد شد.فلپس بیشترین مدال طلا را در میان تمامی ورزشکاران تاریخ المپیک دارد و در المپیک پکن توانست هشت مدال طلا کسب کند. هفت مدال او در آن رقابت‌ها باعث تغییر رکوردهای جهانی شد.فلپس در سال ۲۰۱۶ و پس از کسب بیست‌وسومین مدال طلای المپیک بازنشسته شد. اسپیتز که در المپیک ۱۹۷۲ مونیخ هفت مدال طلا کسب کرد، بر این باور است کسب ۹ مدال طلا در یک دوره المپیک ممکن است: «مسأله نهایی این است که رکوردها برای این هستند که یک نفر آنها را بشکند. یک نفر، یک روز خواهد آمد که عالی کار خواهد کرد. شاید در دوران زندگی من یا حتی دوران زندگی مایکل فلپس این اتفاق نیفتد، اما یک روز یک نفر در نشست خبری خواهد گفت: باورم نمی‌شود که این رکورد را شکسته‌ای. تو ۹ مدال طلا در یک دوره المپیک کسب کردی.»

اسپیتز ۷۱ساله می‌گوید وقتی فلپس در سال ۲۰۰۸ رکورد او را جابه‌جا کرد، حس بدی نداشت. او چهار سال قبل‌تر در المپیک آتن دیده بود که فلپس چقدر عالی است. او که ۱۱ مدال المپیک دارد که ۹ تایش طلاست، می‌گوید: «می‌گفتند رکورد من آنقدر خوب است که در دوران زندگی‌ام کسی آن را جابه‌جا نمی‌کند، اما فلپس در المپیک واقعاً عالی بود.»اسپیتز همچنین به کالب درسل و کتی لدچکی، شناگران آمریکایی اشاره کرده که انتظار می‌رود در المپیک توکیو بدرخشند. درسل در سال ۲۰۱۹ در گوانگ‌ژو کره‌جنوبی، رکورد ۱۰۰متر پروانه فلپس را جابه‌جا کرد و سال گذشته در عرض تنها یک ساعت، دو رکورد جهانی را شکست؛ ۱۰۰متر پروانه و ۵۰متر آزاد.اسپیتز می‌گوید: «درسل دنیا را غرق هیاهو کرده است. او در چهار رویداد شرکت می‌کند؛ ۵۰ و ۱۰۰متر آزاد، و ۵۰ و ۱۰۰متر پروانه. او دست‌کم در سه شنای امدادی هم حضور خواهد داشت. پس کسی در این المپیک حضور دارد که می‌تواند هفت مدال کسب کند.»انتظار می‌رود لدچکی هم در المپیک توکیو عالی باشد. او در ریو چهار مدال طلا و یک مدال نقره کسب کرد و در المپیک لندن هم یک مدال طلا به دست آورد. او در رشته‌های ۱۵۰۰، ۴۰۰، ۲۰۰، و ۸۰۰متر آزاد شرکت می‌کند. رشته ۱۵۰۰متر برای اولین‌بار است که به شنای زنان المپیک اضافه شده است.

 برد پرگل قطر و پیروزی ارزشمند هندوراس در جام طلایی

تیم های ملی فوتبال قطر و هندوراس حریفانشان را در جام طلایی شکست دادند. به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای مرحله گروهی جام طلایی کونکاکاف امروز یکشنبه دو دیدار برگزار شد که در یکی از دیدارها تیم ملی فوتبال قطر با نتیجه ۴ بر صفر موفق به شکست گرنادا شد. عبدالعزیز حاتم، اکرم عفیف، محمد مونتاری و المعز علی برای “عنابی ها” گلزنی کردند تا قطر ۴ امتیازی شود. در دیگر دیدار هندوراس موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ پاناما را از پیش روی بردارد تا صعود این تیم نیز به دور حذفی رقابت ها قطعی شود. در ادامه این رقابت‌ها بامداد دوشنبه ۴ دیدار برگزار می‌شود که در یکی از دیدارها آمریکا با کانادا دیدار می کند. جام طلایی کونکاکاف مسابقات فوتبالی است که با شرکت تیم‌های عضو کونکاکاف (آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی و کاراییب) برگزار می‌شود. در دوره قبلی در سال ۲۰۱۹ تیم ملی فوتبال مکزیک با برتری برابر آمریکا در فینال قهرمان شده بود.

منچستریونایتد تهاجمی‌تر خواهد شد

اوله‌گونار سولشر دارد بازیکنان منچستریونایتد را برای یک تغییر تاکتیکی بزرگ آماده می‌کند. او می‌خواهد از سیستم فوق‌تهاجمی ۳-۳-۴ بهره بگیرد.این مربی نروژی به زوج فرد و اسکات مک‌تومینای در خط میانی باور داشت، اما حالا می‌خواهد تنها از یک هافبک دفاعی استفاده کند تا به این ترتیب جیدون سانچو، بازیکن فصل بعد یونایتد و پل پوگبا و برونو فرناندس، بازیکنان فعلی این تیم، هم‌زمان در ترکیب حضور یابند.باشگاه برای این تغییر تاکتیکی باید یک مدافع میانی برجسته و با قدرت بازی‌سازی بالا را جذب کند. به همین دلیل است که رافائل واران از رئال‌مادرید در صدر لیست خرید یونایتد قرار دارد.سولشر در فصل گذشته از ترکیب نسبتاً ثابتی استفاده کرد و تیمش را به رتبه دوم لیگ برتر و لیگ اروپا رساند.یکی از ویژگی‌های اصلی تیم او این بود که مک‌تومینای و فرد در قلب خط میانی قرار می‌گرفتند. این دو نفر در تمامی رقابت‌ها، ۲۸بار کنار هم بازی کردند.اما حالا باشگاه به‌دنبال کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر است و می‌خواهد در لیگ قهرمانان به مراحل حذفی راه پیدا کند. سولشر به این ترتیب می‌خواهد تیمش را متحول کند و آنها را با سانچو تهاجمی‌تر سازد.خط میانی سه‌نفره همچنین می‌تواند به دونی فان‌د‌بیک کمک کند. او فصل گذشته با قیمت ۴۰میلیون پوند از آژاکس خریداری شد اما تنها چهاربار در ترکیب ثابت یونایتد در لیگ برتر به میدان رفت.برخی از طرفداران از سیستم ۱-۳-۲-۴ سولشر در طول فصل خسته شدند و خوشحال خواهند شد اگر تیم‌شان ترکیب تهاجمی‌تری پیدا کند. البته در این صورت، استحکام دفاعی تیم کمتر خواهد شد، چراکه تنها یک هافبک دفاعی بازی خواهد کرد.به همین دلیل است که باشگاه سخت در تلاش است که یک مدافع میانی در کلاس جهانی را جذب کند تا او بتواند به خط میانی کمک کند.از قرارداد واران با رئال تنها یک سال باقی مانده و گفته می‌شود او گزینه اصلی این باشگاه است. در صورتی که واران حاضر به تمدید قرارداد با رئال نشود، این باشگاه با یونایتد بر سر انتقال او مذاکره خواهد کرد.البته رئال شاید حاضر نباشد واران را به‌راحتی از دست بدهد. آنها سرخیو راموس را هم در خط دفاعی از دست داده‌اند، هرچند که داوید آلابا را هم جذب کرده‌اند و ادر میلیتائو هم در فصل گذشته توانست خود را به ترکیب اصلی تحمیل کند.

رئالی‌ها همچنین قرارداد جدیدی با ناچو امضا کرده‌اند و به این ترتیب اگر یونایتد قیمت مناسبی پیشنهاد بدهد، آنها اجازه رفتن را به واران خواهند داد تا به این ترتیب از نظر مالی هم اوضاع خوبی پیدا کنند تا بتوانند منابع لازم برای بازسازی پرهزینه ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را فراهم سازند.

یونایتد از سوی دیگر با اتلتیکومادرید هم در مذاکره است تا کیه‌ران تریپیر را از این تیم جذب کند. آنها می‌خواهند تریپیر با آرون وان-بیساکا در پست مدافع راست رقابت کند. اتلتیکو قیمت تریپیر را ۳۴میلیون پوند تعیین کرده است ولی یونایتد شاید حاضر نباشد این مبلغ را بپردازد.این باشگاه در ابتدای فصل، مارکوس رشفورد را در اختیار نخواهد داشت. این بازیکن تصمیم گرفت شانه‌اش را جراحی کند و تا انتهای اکتبر دور از میادین خواهد بود.غیبت او به این معناست که میسون گرین‌وود امیدوار می‌شود در ابتدای فصل بیشتر بازی کند. او به‌دلیل مصدومیت، جام ملت‌های اروپا را از دست داد، ولی حالا می‌خواهد در کنار سانچو و ادینسون کاوانی در خط حمله یونایتد به میدان برود.

منبع: دیلی‌میل

تغییرات جدید در مسابقات فوتبال است

بر این اساس فیفا قرار است این قوانین را در مسابقات جوانان مورد آزمایش قرار دهد.قوانینی که فیفا به دنبال اجرایی کردن آن است، عبارت است از برگزاری بازی در دو نیمه ۳۰ دقیقه ای و به نوعی کاهش زمان بازی است.تیم ها به صورت نامحدود تعویض خواهند داشت و اینکه در بازی ها، زمان مفید لحاظ خواهد شد و با بیرون رفتن توپ، زمان بازی متوقف می شود.پرتاب اوت با دست صورت نمی گیرد و با پا خواهد بود و اگر بازیکنی در جریان بازی کارت زرد دریافت کند باید ۵ دقیقه بیرون از زمین باشد و به نوعی به طور موقت اخراج می شود.این قوانین ابتدا باید در کمیته اجرایی فیفا به تصویب برسند و باید دید آیا می تواند باعث پیشرفت و بهبود فوتبال شود.

بنیتس: همیشه می‌خواهم برنده باشم، حتی در رقابت شطرنج با دخترم!

به نقل از استار، رافائل بنیتس با صعود نیوکاسل به لیگ برتر به چهره محبوبی بین هواداران این تیم تبدیل شد و همگان فکر می‌کردند که او بار دیگر هدایت این تیم را بر عهده می‌گیرد ولی سرمربی اسپانیایی بعد از مدتی حضور در تیم دالیان چین، راهی تیم اورتون شد.بنیتس که سابقه نشستن روی نیمکت تیم های لیورپول، رئال مادرید و اینتر را در کارنامه دارد، حالا جانشین کارلو آنچلوتی در اورتون شد.رافائل بنیتس گفت:وقتی در چین بودم، نتایج نیوکاسل را دنبال می‌کردم. من با بسیاری از افراد در تماس بودم و انتظار داشتم که ممکن است اتفاقی بیفتد و دوباره سرمربی نیوکاسل شوم. این اتفاق نیفتاد. همین الان باید تمرکز کنم. با اورتون می‌توانم چشم انداز خود را ببینم. به عنوان باشگاهی که آن‌ها می‌خواهند موفق باشند باید خودم را نشان دهم. ما در مورد ورزشگاه جدید صحبت می‌کردیم و می‌دانم اورتون در چه مسیری است.وی در مورد اینکه آیا باید با پیروزی خود را ثابت کند، گفت: گذشته من برای هر کسی وجود دارد. من ۱۳ جام برنده شده‌ام. بنابراین احساس نمی‌کنم که باید این را به دست آورم یا باید آن را به دست آورم تا خودم را ثابت کنم. اما من می‌خواهم برنده شوم. مهم نیست در چه رقابتی. من فقط می‌خواهم برنده شوم. اگر من با دخترم شطرنج بازی می‌کنم، همسرم به من می گوید گوش کن چرا اجازه نمی‌دهی تا او برنده شود؟ من اینگونه هستم و فقط دوست دارم برنده شوم.

اسطوری جوجه آخوندی دیگر از بیت خمینی

پس از استوری احمد خمینی پسر حسن خمینی در تبریک به تیم استقلال تهران ،در شبکه های مجازی بشدت به این آخوند حمله کردند. در کامنت ها از جمله نوشته اند:

این پسرک نحیف و پا برهنه در روی اقیانوسی از نفت بدنیا اومده ولی نصیبی به جز ژنده پوشی و گرسنگی و تشنگی نداره ۔

مفتخور داره با فقر و فلاکت و پابرهنگی که پدرجد اش به این مملکت تحمیل کرده پُز میده!

اگر وجدان و شرف دارید وقتی بودجه های میلیاردی برای پخش اثار جد ات به حسابتون واریز میشه هم یاد این کودکان پابرهنه فقیر باشید ولی ما میدانیم که ندارید .

دم خانواده تو گرم که فقط در طول چهل سال ملتی را به خاک سیاه نشاندند و پرتابش کردند به قرن پنجم هجری ۔

ببین بچه اخوند چه قدر پر رو هست که این عکس را توی صفحه اش تکثیر می کنه غیر مستقیم طعنه می زنه به بدبختی اون‌مردم که پدر بزرگ جادوگرش از مسببین این بدبختی هست

جا پاها رو آماده می کنه که احتمالاً اگه اتفاقی افتاد ؛ طناب دار رو کمی از خودش دور کنه!

اینها دلشون واسه همدیگه نمی سوزه ؛ اونوقت برای کودک بلوچ و سیستانی دل بسوزونن !!

اینها حیواناتی لعیم و مشئومی هستند که روی دوپا راه رفته و قادر به تکلم هستند ؛ کفتاران و حیوانات خون آشامی در قالب انسان.خبرهای بیشتر را در تلگرام اخبار روز بخوانید

https://akhbar-rooz.com/?p=119907 لينک کوتاه

0 0 رای ها
امتياز بدهيد!
نظری بنويسيد
Notify of
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

خبر اول سايت

آخرين مطالب سايت

مطالب پربيننده روز

آرشيو اسناد اپوزيسيون ايران

تبليغات خود را می توانيد اينجا نشان دهيد
تبليغات خود را می توانيد اينجا نشان دهيد
0
اگر در مورد اين مقاله نظری داريد، لطفا کامنت بگذاريدx
()
x

آگهی در ستون نبليغات

آگهی های دو ستونه: یک هفته ۱۰۰ یورو، یک ماه ۲۰۰ یورو آگهی های بیش از ۳ ماه از تخفیف برخوردار خواهند بود

حساب بانکی اخبار روز

حساب بانکی اخبار روز: int. Bank Account Number IBAN: DE36 3705 0198 0026 0420 36 SWIFT- BIC: COLSDE33XXX نام دارنده حساب: Iran-chabar نام بانک: SparkasseKoelnBonn Koeln- Germany

Read More

آگهی در ستون تبليغات

آگهی یک ستونه یک هفته ۷۵ یورو، یک ماه ۱۵۰ یورو آگهی های بیش از ۳ ماه از تخفیف برخوردار خواهند بود

حساب بانکی اخبار روز

int. Bank Account Number IBAN: DE36 3705 0198 0026 0420 36 SWIFT- BIC: COLSDE33XXX نام دارنده حساب: Iran-chabar نام بانک: SparkasseKoelnBonn Koeln- Germany

Read More

آگهی ها در لابلای مطالب برای يک روز

یک ستونه: ۲۰ یورو دو ستونه: ۳۰ یورو سه ستونه: ۵۰ یورو

حساب بانکی اخبار روز

int. Bank Account Number IBAN: DE36 3705 0198 0026 0420 36 SWIFT- BIC: COLSDE33XXX نام دارنده حساب: Iran-chabar نام بانک: SparkasseKoelnBonn Koeln- Germany

Read More