رای کاپیتان فوتبال نظام به سردار؛ ارزدیجیتالی بنام بارسا و یوونتوس

نازک بین: مطبوعات اسپانیا در روز یکشنبه ۱۰ اسفند – ۲۸ فوریه به مهم ترین مسائل فوتبال در این کشورپرداختند. شنبه شب گذشته بارسلونا در هفته بیست و پنجم لالیگا مقابل سویا نمایشی بی‌نقص را از خود به اجرا گذاشت و با یک بازی بیشتر نسبت به رئال در رده دوم قرار گرفت. مارکا تیتر «لالیگا دوباره حساس شد» را به روی جلد برد و از تقابل حساس اتلتیکو، رئال و بارسلونا برای قهرمانی در اسپانیا نوشت.در جدول لالیگا اکنون اتلتیکو با ۲۳ بازی و ۵۵ امتیاز در صدر، بارسلونا با ۲۵ بازی و ۵۳ امتیاز در رده دوم و رئال مادرید با ۲۴ بازی و ۵۲ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفته است.آ.اس چاپ مادرید تیتر «نهایت درستی» را به روی جلد برد از نمایش بارسلونا مقابل سویا تمجید کرد. ‌آبی‌اناری‌ها که پس از تساوی مقابل کادیز بسیار هواداران خود را ناامیدکرده بودند، با شکست سویا دوباره به کورس قهرمانی بازگشتند.موندو دپورتیوو چاپ بارسلونا تیتر«بارسای بزرگ» را به روی جلد برد از نزدیک شدن تیم کومان به صدر صحبت کرد. در این مسابقه مسی نمایشی دیدنی داشت و با یک گل و یک پاس گل به بهترین بازیکن زمین شناخته شد. از طرفی دیگر پدری و آرائخو مصدوم شدند و شیرینی برد به تلخی زد. به نظر می‌رسد پدری تا ۳ هفته از میادین دور باشد و باید دید کومان به جای او از چه کسی استفاده خواهد کرد.اسپورت چاپ بارسلونا از تیتر «بله، می‌توانم» استفاده کرد و از نمایش درخشان آبی‌اناری ها در جدال مقابل سویا نوشت.اسپورت همچنین نوشت که تنها یک هفته تا انتخابات بارسلونا زمان باقی مانده است.

بدترین حضور بانوی پیر

بی ساکر، نوشت: یوونتوس امسال قابل شناخت نیست، از آن جهت که در ۹ فصل اخیر در سری آ حمکرانی می کرد. باید به ۱۰ سال قبل برگشت تا چنین عملکرد بدی از بانوی پیر دید. تیم تورینی از ماجرای کالچوپولی ضربه سختی خورد اما تنها یک سال بعد دوباره در سری آ بازی کرد. در آن زمان قدرت در ایتالیا تقسیم شده بود و برای یوونتوس بازگشت به سطح همیشگی‌اش دشوار شده بود. این تیم زیر سایه اینتر و میلان قرار داشت و در فصل ۱۱-۲۰۱۰ یعنی دقیقا ۱۰ سال پیش زمین خوردن را تجربه کرد. در آن فصل در جایگاه هفتم قرار گرفت و نتوانست در رقابت‌های اروپایی شرکت کند چون پالرمو شگفتی‌ساز شد و با وجود شکست در فینال جام حذفی برابر اینتر اجازه نداد تیم هفتم از سهمیه اروپایی بهره ببرد.در آن فصل یوونتوس ۲۴ امتیاز کم‌تر از میلان قهرمان کسب کرد. در هفته بیست و چهارم تیم تورینی در جایگاه هشتم قرار داشت و فاصله‌اش با صدر یازده امتیاز بود. سپس هرگز چنین اتفاقی رخ نداد. آن فصل یک قبل و بعد برای یووه به حساب می‌آمد و روزهایی که میلان، ناپولی و رم برای فتح جام تلاش می‌کردند گذشت. بانوی پیر پس از آن همیشه در چنین زمانی از فصل تیم اول یا دوم بود و ۹ سال این شرایط ادامه داشت و قهرمانی را از آن خود می‌کرد. تیم تورینی در این ۹ سال تنها سه فصل در هفته بیست و چهارم در جایگاه دوم قرار داشت. در فصل ۱۲-۲۰۱۱ با میلان در امتیاز ۵۰ برابر بود، در فصل ۱۶-۲۰۱۵ تنها دو امتیاز از ناپولی کم‌تر داشت و در ۱۸-۲۰۱۷ با یک امتیاز اختلاف نسبت به اینتر در رتبه دوم قرار داشت. یوونتوس در این فصل (۲۱-۲۰۲۰) با اینتر صدرنشین هفت امتیاز فاصله دارد و این موضوع کاملا افت تیم را نشان می‌دهد. سال‌ها بود که بانوی پیر تا این حد از صدر جدول فاصله نگرفته بود. اکنون تیم تورینی با ۴۶ امتیاز سوم است. 

این ۸ نفر به علی رای دادند!

علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال ایران تنها ۹ رای آورد  که این موضوع باعث تعجب اهالی فوتبال ایران شد. همه کسانی که انتظار داشتند تا ریاست این فدراسیون به یک چهره فوتبالی برسد از نتیجه این انتخابات مایوس شدند. نکته تاسف بار این است با توجه اینکه در میان رای دهندگان افرادی فوتبالی زیادی حضور داشتند. از مدیران باشگاه ها لیگ برتری و لیگ یک، تا کاپیتان‌های تیم ملی. حالا مشخص شده که چه کسانی به علی کریمی  رای دادند.

۸ رای علی کریمی را نفرات زیر به صندوق رای ریختند. احسان حاج صفی که کاپیتانی تیم فوتبال نظام را یدک می کشد به مصطفی آجورلو رای داده است! خبرگزاری تسنیم چند فریم از رای حاج صفی که توسط سیدمحمود حسینی عکاس این خبرگزاری گرفته شده را منتشر کرده. همانطوری که نوشته بودیم بسیاری از ورزشی ها بطرف سه کاندیدای دیگر نظام غش کرده بودند و از علی کریمی حمایت نکردند، از جمله رضا عنایتی بازیکن سابق استقلال! اسم نفرنهم هنوز معلوم نشده.

 وحید هاشمیان

جعفر سمیعی

اکبر محمدی (مدیرعامل پیکان)

سعید عباسی (مدیرعامل آلومینیوم)

سعید آذری (مدیرعامل فولاد)

کاپیتان تیم ملی بانوان

کاپیتان تیم ملی ساحلی

کاپیتان تیم ملی فوتسال

ترکیب فرگوسن، فان‌خال و مورینیو را پیاده می‌کنم

از بیرون که نگاه می‌کنید به این نتیجه می‌رسید که وین رونی از فصل پیش که بازیکن-مربی دربی کانتی شد به‌دنبال مربیگری بوده است اما خود او می‌گوید از نوجوانی به‌دنبال نشستن روی نیمکت بوده: «از وقتی ۱۹ یا ۲۰ سال داشتم به این موضوع فکر می‌کردم. من همیشه عاشق جنبه تاکتیکی بازی بودم. بر این باورم که به همین دلیل است که توانسته‌ام در پست‌های متعددی بازی کنم. من می‌توانم اطلاعات را بگیرم و در داخل میدان پیاده کنم.من همیشه دوست داشتم کارهای دیگر بازیکنان را در زمین دنبال کنم. این چیزی است که در آن خوب بوده‌ام و دوست داشتم انجامش دهم. وقتی جوان‌تر بودم می‌دانستم روزی سرانجام در خط میانی بازی خواهم کرد، به همین دلیل هر روز تمرینات پل اسکولز را تماشا و تا جای ممکن از بازی او اطلاعات جمع می‌کردم.»

اما تنها هم‌تیمی او نبود که الهام‌بخشش شد. رونی به مربیانش، به‌ویژه در منچستریونایتد هم نگاهی ویژه داشت؛ از جمله سر الکس فرگوسن، لوییس فان‌خال و ژوزه مورینیو. او می‌گوید: «به نظرم ترکیبی از مربیانی که زیر نظرشان کار کرده‌ام وجود دارد. من همیشه تلاش کرده‌ام نقاط قوت آنها را شناسایی کنم اما نقاط ضعف هم به همین اندازه مهم است. آشکارترین فرد در این میان سر الکس است. او روش خاصی برای هدایت هر بازیکنی داشت و بازیکنان را مشتاق و آماده نگه می‌داشت. این باورکردنی نبود. بعد نوبت به فان‌خال می‌رسد که تاکتیکی‌تر بود و روش چینش او به نحوی که تیم گل نخورد عالی بود، اما از نظر حمله نکته خاصی نداشت. ژوزه مورینیو هم مربی برنده‌ای بود. او هر کاری می‌کرد تا پیروز شود. پس مربیانی که داشته‌ام با هم متفاوت بوده‌اند و می‌توانم از هر کدام درسی بگیرم اما چیزی که نیاز دارم این است که خودم باشم و تیمم و بازیکنانم را به نحوی مدیریت کنم که نیاز دارند؛ هم از نظر تیمی و هم از نظر فردی.»اما مربیان رونی بازیکنانی در سطح بالاتر از دربی را هدایت کرده‌اند. رونی می‌گوید: «می‌دانم همه بازیکنان زیر نظر من توانایی‌شان در سطح من نخواهد بود، به همین دلیل است که مدت‌هاست دارم فوتبال را مطالعه می‌کنم. من باید گروهی از بازیکنان را مدیریت کنم و بهترین عملکرد را از آنها بگیرم. یک دلیل رفتن من به آمریکا این بود که می‌خواستم تجربه‌ای متفاوت با لیگ برتر داشته باشم. بعد به چمپیونشیپ رفتم و سطح دیگری از فوتبال انگلیس را دیدم.»

خودباوری او بود که باعث شد از میادین خداحافظی کند و به‌صورت دائم مربی دربی شود. رونی همچنان عاشق بازی کردن بود، ولی وقتی فرصت مربیگری دائم دربی به او داده شد نمی‌توانست آن را رد کند: «این همیشه چیزی بوده که می‌خواسته‌ام. من عنوان مربی-بازیکن را در تیم دربی گرفتم. من فردی جاه‌طلب هستم و حس کردم فرصت مناسبی نصیبم شده است. من حس کردم فرد مناسبی هستم تا باشگاه را به جلو برانم. من به این تیم آمدم و در نیمه دوم فصل واقعاً عالی کار کردیم و با فاصله‌ای اندک به پلی‌آف نرسیدیم. من تصور نمی‌کردم به این سرعت خوب شویم اما ما فصل را خوب شروع نکرده بودیم و فیلیپ کوکو هم زود تیم را ترک کرده بود. در آن هنگام حس می‌کردم باشگاه و بازیکنان را می‌شناسم و آن فرصت نصیبم شد. باشگاه به سراغم آمد و از من خواست به سبک خودم کارها را به پیش ببرم. از آن هنگام دانستم که زمان آن رسیده انرژی و تمرکز خود را روی تیم بگذارم و باید دست از بازی در میادین بردارم. می‌دانم در یک سال گذشته به اندازه کافی انرژی لازم برای بازی را نداشته‌ام اما در سن من، دیگر این انرژی وجود ندارد.»

مورینیو از دید رونی، مربی برنده است اما همه مربیانی که در منچستریونایتد بوده‌اند برنده هستند. رونی می‌گوید: «وقتی کارم به‌عنوان مربی تمام شد، دوست دارم از من به‌عنوان برنده یاد شود. البته بازی‌هایی را می‌بازید و هر سال هم قهرمان لیگ نمی‌شوید اما من می‌خواهم برنده باشم و روحیه برنده را به بازیکنانم بدهم و می‌خواهم آنها به هم اعتماد کنند و به خود باور داشته باشند. حس می‌کنم بزرگترین ویژگی من این است که می‌توانم بازیکنان را مدیریت کنم و اینکه با آنها روراست هستم و می‌گویم خوب بوده‌اند یا نه، چه چیزی نیاز دارند تا پیشرفت کنند و آیا خوب تمرین و بازی کرده‌اند یا نه. من می‌توانم آنها را هر روز سرحال نگه دارم. من از رختکن به اتاق مربیان رفتم. در اولین جلسه‌ام آشکارا گفتم اگر می‌خواهید برای این باشگاه بازی کنید، باید برای من تلاش و سخت کوشش کنید و اگر این کار را نکنید می‌توانید باشگاه را ترک کنید. شاید آنها انتظار این حرف را از من نداشتند اما این پیامی بود که باعث شد نقش من به مربی تغییر کند. من برای باشگاه جاه‌طلب هستم.»برای رونی، جاه‌طلبی به معنای دستاورد بوده است. دربی زیر نظر او هم رویاهای بزرگی دارد.

منبع: اسکای اسپورتس

اینتر بسوی قهرمانی

اینتر میلان در هفته بیست و چهارم این رقابت‌ها میزبان جنوا بود و با تدابیر کونته این تیم را نیز با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد تا با بردهای متوالی در هفته‌های گذشته  ۵۶ امتیازی شده و به صدرنشینی در جدول این رقابت‌ها ادامه دهد.رومرو لوکاکو» در دقیقه یک، «متئو دارمیان» در دقیقه ۶۹ و «آلکسیس سانچز» در دقیقه ۷۷ برای تیم اینتر در این دیدار حساس گلزنی و این پیروزی را برای تیم‌شان به ارمغان آوردند.اینترمیلان با کسب سه امتیاز این دیدار که در «سن سیرو» ورزشگاه خانگی شان به دست آمد، در حالی ۵۶ امتیازی شد و در صدر ماند که میلان با یک بازی کمتر و ۴۹ امتیاز نزدیک‌ترین تعقیب کننده‌ این تیم در صدر است. یوونتوس نیز با یک بازی کمتر و ۴۶ ا متیاز مکان سوم این جدول را در اختیار خود دارد.جنوا نیز با قبول شکست برابر اینتر، با ۲۶ امتیاز در جایگاه سیزدهم ماند.در سایر دیدارهای همزمان نیز این نتایج به دست آمد:

اودینزه یک – فیورنتینا صفر

کروتونه صفر – کالیاری ۲

برد تانتهام

درجریان رقابت‌های بیست و ششمین هفته لیگ برتر انگلیس، تاتنهام با نتیجه درخشان ۴ بر صفر برنلی را شکست داد تا دست کم به کسب سهیمه لیگ قهرمانان در آینده امیدوار باشد. شاگردان «خوزه مورینیو» در این دیدار تقریبا یک طرفه که در ورزشگاه «تاتنهام هاتسپر» برگزار شد، برنلی را با گل های زیاد مغلوب و سه امتیاز این دیدار خانگی را از آن خود کردند.گرت بیل» در دقایق ۲ و ۵۵، «هری کین» در دقیقه ۱۲ و «لوکاس مورا» در دقیقه ۳۱ برای اسپرز در این دیدار گلزنی کردند.مورینیو وتیمش با کسب سه امتیاز این دیدار ۳۹ امتیازی شده و به رده هشتم جدول رده بندی این رقابت ها صعود کردند.بازیکنان تاتنهام برای جبران ناکامی هفته‌های گذشته و همچنین کم کردن فاصله‌شان با صدر جدول رده بندی لیگ جزیره به پیروزی مقابل برنلی به شدت احتیاج داشتند و به همین دلیل از همان ابتدا بر روی دروازه حریف فشار آوردند.

در ادامه بازیکنان برنلی به بازی فیزیکی روی آورده و با فشار بر روی بازیکنان صاحب توپ حملات اسپرز را کاهش دادند.نیمه دوم در حالی آغاز شد که روند حرکتی ۲ تیم بدون تغییر بود و تاتنهام همچنان حمله و برنلی دفاع می‌کرد.این دیدار در پایان با نتیجه ۴ برصفر به پایان برسد.

فروش ارز دیجیتال با لوگوی بارسا و یوونتوس؛

باشگاه‌های پاریسن ژرمن، یوونتوس، بارسلونا، اتلتیکو مادرید، آ اس رم، گالاتاسرای و آث میلان از جمله تیم‌هایی هستند که توکن هواداری عرضه می کنند.روزهایی که ارزهای دیجیتال سیر صعودی خوبی پیدا کردند و صحبت در خصوص آن نقل محافل است، شاید برایتان جالب می‌شود که بدانید باشگاه های معروف در فوتبال نیز به سراغ این شکل جالب پول تکنولوژیک رفته اند.شاید روزی که از راه‌های درآمدزایی باشگاه‌ها نوشتیم فکرش را نمی‌کردیم که به همین سرعت یک مدل جدید برای درآمدزایی باشگاه‌ها یافت شود. رمز ارزها یا ارزهای دیجیتال چند هفته‌ای است که اقتصاد جهان را درگیر خود کرده و تا به اینجا بستر خیلی مناسب‌تری برای مبادلات تجاری و پرداخت‌های مالی به حساب می‌آید. یک ارز دیجیتال (Cryptocurrency) شکل خاصی از یک پول دیجیتال است که بر پایه علم رمزنگاری ایجاد شده است. رمزارزها همانند ریال، دلار و سایر پول‌ها با سازوکار مختلفی ایجاد و توزیع می‌شوند. از طرفی بیشتر ارزهای دیجیتال برای بهره‌مند شدن از ویژگی‌های اساسی مانند غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن از بلاکچین استفاده می‌کنند.

جذابیت‌های یک ارز دیجیتال و روش دادوستد با آن به‌قدری بوده که حتی دیوید بارال مهاجم سابق رئال مادرید B و لوانته، با استفاده از ارز دیجیتال بیت کوین به تیم اینترناسیونال دمادرید ،در دسته سوم اسپانیا پیوست. اتفاقی که سر و صدای زیادی در سراسر جهان به پا کرد؛ از طرفی موضوع ورود رمز ارزها فقط به جابه‌جایی بازیکن ختم نمی‌شود و این جریان مالی به هواداران، سرمایه‌های اصلی ورزش و به‌ویژه فوتبال نیز نیم‌نگاهی دارد.باشگاه‌های فوتبال به‌تازگی از ارز دیجیتال برای پرداخت هزینه‌های هواداری، گیم، چت کردن، خرید و فروش و … در اپلیکیشن‌های هواداری خود استفاده می‌کنند. این توکن‌های طرفداری توسط شرکت فین‌تک فناوری Chiliz در سراسر اروپا ارائه شده و باشگاه‌های اروپایی مانند پاریسن ژرمن، یوونتوس، بارسلونا، اتلتیکو مادرید، آ اس رم، گالاتاسرای، ایندیپندنته، یانگ بویز، ترابوزان اسپور، باشاک شهیر و لژیا ورشو از آن استفاده می‌کنند. تیم آث میلان نیز آخرین تیمی است که توکن هواداری مخصوص خود را عرضه کرده است.موضوع آنجایی جالب‌تر می‌شود که براساس آمار، این شرکت طی سال گذشته بیش از ۱۴میلیون توکن هواداری (Fan Token) فروخته، بیش از ۷۰۰هزار الگوریتم بلاکچین ثبت کرده و توسط ۳۷۰هزار نفر در سراسر اروپا دادوستد شده است.

 استفاده از توکن‌ هواداری توسط یک باشگاه را می‌توان یک فعالیت بازاریابی مفید خواند؛ به‌عنوان مثال توکن هواداری بارسلونا فقط در ۲۰ دقیقه ابتدایی از شروع عرضه به جریان درآمدی ۱.۳ میلیون دلاری رسید که رقم قابل توجه و در نوع خود یک رکورد بود. توکن هواداری آث میلان نیز در همان یک ساعت اول عرضه خود از ۶ دلار به حدود ۲۶ دلار برای هر توکن رسید و رشد ۲۲۰ درصدی را تجربه کرد.به نظر می‌رسد که باید ورود بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال به زندگی مردم جهان را پذیرفته و آن‌ها را همچون دیگر ارزهای رایج در جهان قبول کنیم؛ پیش‌بینی می‌شود استفاده از رمز ارزها در بازار انتقال بازیکنان فوتبال که هر روز خبر از قراردادهای پنهانی در آن مطرح می‌شود، شفافیت ایجاد کند.همچنین رمزارز توانسته است یک راه حل مناسب برای گسترش مسیر جابه‌جایی پول و حذف موانع خارجی ایجاد نماید. علاوه بر این، انتقال و پرداخت با ارز دیجیتال به صورت فوری انجام می‌شود که این می‌تواند در ساعت‌های پایانی یک پنجره نقل و انتقالاتی، جابه‌جایی‌ها و خبرهای ناگهانی زیادی را در پی داشته باشد.

منبع-ورزش سه-پیمان گل‌وردی

مالک چینی منحل کرد

گروه سرمایه‌گذاری سونینگ به‌عنوان مالک باشگاه اینتر به صورت رسمی از انحلال دیگر تیم‌های فوتبال تحت تملکش خبر داد. سونینگ که گروهی متعلق به جیدونگ ژانگ یکی از سرمایه‌داران و تاجران بزرگ چین است، در فوتبال چین نیز باشگاه جیانگسو را تحت تملک دارد، اما گویا به خاطر بروز یکسری مشکلات، این گروه تصمیم به انحلال تمام تیم‌های فوتبال باشگاه جیانگسو در رده‌های مختلف گرفته است. در بیانیه این گروه، بروز مشکلات غیرقابل کنترل به‌عنوان دلیل انحلال این تیم‌ها عنوان شده است.باشگاه جیانگسو در حالی منحل می‌شود که تنها ۱۰۸ روز پیش اولین قهرمانی‌اش در سوپرلیگ چین را کسب کرد، اما این باشگاه در مهلت مقرر برای ثبت‌نام خود در فصل ۲۰۲۱، این کار را انجام نداد و به این ترتیب انحلال تمامی تیم‌هایش را اعلام کرد.جیدونگ ژانگ هفته گذشته علناً اعلام کرد که گروه سونینگ آن دسته از فعالیت‌هایش که به حوزه خرده فروشی ارتباط ندارند را بدون تردید کاهش خواهد داد و به نظر می‌رسد که انحلال تیم جیانگسو هم در همین راستا صورت گرفته است.گروه جیانگسو اما تأکید کرده است که به حمایت مالی خود از باشگاه اینتر ادامه خواهد داد، هرچند از آمادگی خود برای فروش بخشی از سهام خود به سرمایه‌گذاران جدید خبر داد.

تساوی چلسی و منچستریونایتد

در دیداری از هفته بیست و ششم لیگ برتر باشگاه‌های انگلیس، چلسی در ورزشگاه «استمفورد بریج» شهر لندن از منچستریونایتد پذیرایی کرد که این دیدار با وجود تلاش بازیکنان دو تیم گلی در برنداشت.چلسی که در این هفته‌ها و از انتخاب «توماس توخل» به عنوان سرمربی جدیدش عملکرد خوبی داشته است برای نزدیک شدن تیم‌های بالای جدول باید به برتری دست می‌یافت و منچستریونایتد هم برای حفظ امیدهای اندکش و کاهش اختلاف با تیم صدرنشین سیتی نیاز به برتری داشت اما در نهایت بازی با تساوی به اتمام رسید.این نتیجه بیش از چلسی و یونایتد به سود سایر تیم‌های بالانشین لیگ برتر جزیره شد.منچستریونایتد رده دومی با تساوی در این ۵۰ امتیازی شد. هم اکنون منچسترسیتی با ۶۲ امتیاز و مقتدرانه در صدر جدول قرار دارد.چلسی هم به امتیاز ۴۴ رسید تا همچنان در رتبه پنجم جدول باشد.

خبرهای بیشتر را در تلگرام اخبار روز بخوانید

https://akhbar-rooz.com/?p=105536 لينک کوتاه

0 0 رای
امتياز بدهيد!
نظری بنويسيد
Notify of
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

بايگانی های ماهانه ی مطالب اخبار روز

خبر اول سايت

آخرين مطالب سايت

مطالب پربيننده روز

0
اگر در مورد اين مقاله نظری داريد، لطفا کامنت بگذاريدx
()
x

آگهی در ستون نبليغات

آگهی های دو ستونه: یک هفته ۱۰۰ یورو، یک ماه ۲۰۰ یورو آگهی های بیش از ۳ ماه از تخفیف برخوردار خواهند بود

حساب بانکی اخبار روز

حساب بانکی اخبار روز: int. Bank Account Number IBAN: DE36 3705 0198 0026 0420 36 SWIFT- BIC: COLSDE33XXX نام دارنده حساب: Iran-chabar نام بانک: SparkasseKoelnBonn Koeln- Germany

Read More

آگهی در ستون تبليغات

آگهی یک ستونه یک هفته ۷۵ یورو، یک ماه ۱۵۰ یورو آگهی های بیش از ۳ ماه از تخفیف برخوردار خواهند بود

حساب بانکی اخبار روز

int. Bank Account Number IBAN: DE36 3705 0198 0026 0420 36 SWIFT- BIC: COLSDE33XXX نام دارنده حساب: Iran-chabar نام بانک: SparkasseKoelnBonn Koeln- Germany

Read More

آگهی ها در لابلای مطالب برای يک روز

یک ستونه: ۲۰ یورو دو ستونه: ۳۰ یورو سه ستونه: ۵۰ یورو

حساب بانکی اخبار روز

int. Bank Account Number IBAN: DE36 3705 0198 0026 0420 36 SWIFT- BIC: COLSDE33XXX نام دارنده حساب: Iran-chabar نام بانک: SparkasseKoelnBonn Koeln- Germany

Read More