ممنوعیت ها در قطر؛ ساختن ورزشگاه یک میلیون نفری؛ نایب قهرمانی ایران در مسابقات پاورلیفتینگ؛ پیکه در مظان اتهام

نازک بین-مسئولان برگزاری رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر محدودیت‌هایی تاریخی برای میهمانان این کشور در ایام برگزاری جام بیستم وضع کرده‌اند. به نقل از نشریه دیلی‌استار؛ کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر فهرست‌ محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های لازم‌الاجرا در ایام برگزار این تورنمنت را اعلام کرد.بر اساس اعلام رئیس کمیته عالی برگزاری و میراث جام جهانی قطر  مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲، داشتن روابط نامشروع در قطر در یک ماه برگزاری مسابقات (از ۲۱ نوامبر تا ۱۸ دسامبر) ممنوع و غیرقانونی است و هر شخصی که اقدام به چنین کاری کند ممکن است به ۷ سال حبس محکوم شود.در بیانیه‌ای که کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی در این خصوص منتشر کرده، آمده است: «قطر کشوری محافظه‌کار است. برای ما هر گونه ابراز علاقه علنی در مکان‌های عمومی صرف‌نظر از جنسبت افراد ناپسند تلقی می‌شود.»ناصر الخاطر رئیس کمیته برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ نیز در همین راستا اظهار داشت: در جام جهانی قطر، خبری از ماجراجویی‌های یک شبه نخواهد بود. رابطه جنسی جایی در «مِنو»ی ما ندارد، مگر اینکه زوجین به عنوان زن و شوهر آمده باشند. قطعاً اینجا خبری از روابط نامشروع نخواهد بود؛ خبری از میهمانی‌های شبانه (پارتی) نیست. همه موظف هستند که آداب و شئون را رعایت کنند و رفتاری عقلانی داشته باشند، مگر اینکه بخواهند خودشان را در معرض خطر افتادن به زندان بیندازند. جام جهانی قطر اولین جام جهانی تاریخ خواهد بود که در آن روابط جنسی ممنوع خواهد شد.پیش از این و در ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ نیز ناصر الخاطر اعلام کرده بود که ورود همجنسگرایان به قطر ممنوع است.  او در آن زمان اظهار داشت: قطر و کشورهای همسایه آن بسیار محافظه‌کار هستند و ما از هواداران می‌خواهیم که به قوانین آنها احترام بگذارند. ما مطمئنیم که آنها این کار را انجام خواهند داد همان‌طور که ما به فرهنگ‌های مختلف احترام می‌گذاریم.در همین حال قطری‌ها محدودیت‌های دیگری هم برای گردشگرانی که در ایام جام جهانی ۲۰۲۲ در نظر گرفته‌اند که شامل هرگونه ممنوعیت تبلیغ برای همجسنگرایی و مصرف مشروبات الکلی می‌شود.

تیم ملی تونس در آستانه کنار گذاشته شدن از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قرار دارد.

درگیری و اختلافات در ورزش تونس باعث شده تا رسانه ها درباره احتمال تعلیق فوتبال این کشور از سوی فیفا به خاطر دخالت سیاست در ورزش خبر دهند. طبق اعلام رسانه های فرانسه و تونس در صورت تعلیق  فدراسیون فوتبال تونس، تیم ملی این کشور از حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کنار گذاشته می شود. نکته مهم این است که در صورت کنار گذاشته شدن تونس از جام جهانی ۲۰۲۲ کدام تیم جانشین تونس در این تورنمنت فوتبالی می شود.بسیاری از رسانه ها تونس و فرانسه معتقد هستند الجزایر به عنوان جانشین تونس به جام جهانی ۲۰۲۲ صعود خواهد کرد اما  أنیس بن میم،کارشناس حقوقی فوتبال در مصاحبه با سایت «العربی الجدید» نام تیم دیگری را به عنوان جانشین تونس در جام جهانی معرفی کرد.این کارشناس حقوقی فوتبال، گفت: الجزایر جانشین تونس نمی شود طبق قانون چون تونس در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ تیم ملی مالی را کنار گذاشت، این تیم در صورت تعلیق تونس راهی جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد شد.

طرح ساخت استادیوم یک میلیون نفری

طراح آمریکایی در ابتکاری خارق العاده،از بزرگترین ورزشگاه فوتبال در جهان رونمایی کرد. «پل فایفر» طراح آمریکایی در اقدامی از بزرگترین ورزشگاه فوتبال در جهان رونمایی کرد.در این طراحی،یک میلیون نفر می‌توانند شاهد یک بازی فوتبال باشند.این استادیوم که توسط یک آمریکایی طراحی شده می‌تواند یک میلیون هوادار را در خود جای دهد. مستطیل سبز این ورزشگاه به اندازه یک تلفن همراه از دور دیده می‌شود.استادیوم رانگرادو» در کره شمالی در حال حاضر بزرگترین ورزشگاه جهان به شمار می‌آید که گنجایش ۱۵۰ هزار تماشاگر را دارد.

پیکه در مظان اتهام

بازیکن باسابقه بارسلونا درمدت کمتر از سه ماه محبوبیت خود را میان هوادارن از دست داد.جرارد پیکه در یک‌بازه ۳‌ماهه از عرش به فرش رسید. ابتدا فاش شد که او در جدایی مسی نقش داشته و باشگاه را متقاعد کرده که اگر ستاره آرژانتینی برود، تغییری در کیفیت تیم ایجاد نخواهد شد و باشگاه می‌تواند حقوق ۷۰میلیون یورویی‌اش را هم پس‌انداز کند. این خبر باعث شد از چشم هواداران و مسی‌فن‌ها بیفتد. در مقابل مسی دیگر حاضر نشد در مراسمی که پیکه هست، شرکت کند. سپس افشا شد مدافع بارسلونا در اعطای میزبانی سوپرجام اسپانیا به کشور عربستان نقش داشته و دلالی کرده و پول کلانی را به جیب زده، موضوعی که برای وجهه بازیکنی‌اش اصلا خوب نبود.سپس خبر دیگری درز کرد مبنی بر اینکه با وجود اخبار مربوط به کاهش داوطلبانه حقوقش، قرار است مبلغی نجومی در ۲‌سال آینده به حسابش واریز شود. در نهایت، مشکل خانوادگی و جدایی‌اش از همسرش افت شدیدی را در محبوبیتش ایجاد کرد، طوری که ناگهان یک‌میلیون نفر از دنبال‌کننده‌هایش را در شبکه‌های اجتماعی از دست داد.

بارسلونا باید تا ژوئن ۲۰۲۴در مجموع حدود ۱۰۰‌میلیون یورو به جرارد پیکه بپردازد. به‌گفته منابعی از باشگاه، پیکه دستمزدش را کم نکرده و فقط دریافت آن را به تعویق انداخته است. کاهش داوطلبانه حقوقش یک‌نمایش تبلیغاتی و رسانه‌ای بود. باشگاه باید فصل آینده ۴۱‌میلیون یورو و فصل بعدتر ۴۴میلیون یورو به او بپردازد و پس از پایان قراردادش نیز به‌عنوان پاداش پایان قرارداد ۱۵میلیون یورو به او بدهد. مدیران می‌خواهند مشکل پیکه را قبل از قراردادهای آینده حل کنند. ژاوی هم که دنبال خرید مدافعانی مثل کریستنسن و کولیبالی یا ژول کنده است، می‌خواهد آنها را کنار آرئوخو بازی دهد و دیگر به خدمات پیکه نیازی ندارد. به‌نظر می‌رسد دوران پیکه در بارسا به پایان رسیده باشد. او برای آنکه نزدیک ۲‌فرزندش باشد، بهتر است به اینتر مایامی یا تیمی دیگر در لیگ فوتبال حرفه‌ای آمریکا نقل‌مکان کند.

نایب قهرمانی ایران در مسابقات پاورلیفتینگ آسیا

تیم ایران به مقام نایب قهرمانی مسابقات پاورلیفتینگ قاره کهن دست یافت. به گزارش ایرنا، تیم ملی پاورلیفتینگ ایران در حالی در سی و ششمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا در هند با ٩ ورزشکار حضور پیدا کرد که در آخرین روز مسابقات و در دسته ۱۲۰+ کیلوگرم، بابک پرمون در رده پیشکسوتان و پیمان نژادی در بخش بزرگسالان به روی تخته رفتند و به رقابت با سایر حریفان خود پرداختند.پرمون ابتدا در بخش اسکوات موفق به مهار ۲۲۵ کیلوگرمی شد و به مدال طلا رسید. وی در بخش پرس سینه نیز موفق شد وزنه ١۴۵ کیلوگرمی را به نام خود ثبت کند و به مدال طلا برسد. پرمون در پایان در بخش ددلیفت موفق به ثبت وزنه ١٨۵ کیلوگرمی شد. وی در پایان موفق شد در مجموع با ثبت رکورد ۵۵۵ کیلوگرم به مدال طلای این رده در مجموع دست پیدا کند.نژادی نیز در بخش اسکوات با ثبت وزنه ۳۳۰ کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت. او در بخش پرس نیز موفق به مهار وزنه ٢۵۵ کیلوگرمی شد و به مدال طلا رسید. در پایان نیز نژادی در بخش ددلیفت موفق به ثبت رکورد ۳۰۵ شد و با قرار گرفتن در رده سوم به مدال برنز رسید. وی در مجموع با ثبت رکورد ۸۹۰ کیلوگرم صاحب گردن آویز نقره آسیا در رده بزرگسالان شد. تیم ملی پاورلیفتینگ ایران در پایان بعد از هند میزبان در رده دوم قرار گرفت و نایب قهرمان شد. همچنین عمان نیز در رده سوم جای گرفت.ایران در پایان این رقابت ها صاحب ۵ طلا، ٣ نقره و یک برنز در مجموع شد که در این میان تیم ملی بزرگسالان با چهار ورزشکار توانست ٢ طلا، یک نقره و یک برنز دست پیدا کند. در بخش پیشکسوتان نیز ایران صاحب ٣ مدال طلا و یک نقره شد و در بخش جوانان یک مدال نقره به ایران رسید. 

لیست مدال آوران تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی هند به شرح زیر است:

الیاس کلایی، دسته ۵٩ کیلو گرم ، رده جوانان ، مدال نقره

فاضل رویاوی، دسته ٩٣ کیلوگرم، رده بزرگسالان، مدال طلا

مصطفی خادمی، دسته ٩٣ کیلو گرم ، رده بزرگسالان، مدال برنز

مصطفی یزدانی ، دسته ۱۰۵ کیلو گرم، رده بزرگسالان، مدال طلا

پیمان نژادی، دسته ۱۲۰+ کیلوگرم، رده بزرگسالان ، مدال نقره

امیررضا مس فروش ، دسته ۶۶ کیلوگرم، رده پیشکسوتان، مدال نقره

مرتضی دژآلود، دسته ٩٣ کیلوگرم، رده پیشکسوتان، مدال طلا

محمد حسن مردان هریس، دسته ۱۰۵ کیلوگرم، رده پیشکسوتان، مدال طلا

بابک پرمون، دسته ۱۲۰+ کیلوگرم، رده پیشکسوتان، مدال طلا

یک دکه دادند و هر روز می خواهند آن را تعطیل کنند

دارنده مدالهای طلای جهان و برنز المپیک، گفت: یک دکه ۶ متری میوه‌فروشی در اندیمشک به من داده‌اند اما شهرداری هر روز سر من منت می گذارد که اگر بخاطر تو نبود این دکه را جمع می‌کردیم اما کشتی گیری مثل حسن یزدانی زمین چند هکتاری پاداش گرفت و یک خیر هم سالن ساخت و او الان از آن استفاده می‌کند. سعید عبدولی در گفتگو با ایسنا، با انتقاد از وضعیت کشتی در خوزستان، اظهار کرد: متاسفانه در زمان هیات کشتی قبلی خوزستان، کشتی خوزستان رو به نابودی رفت و اعتبارش را از دست داد. مسئولان هیات کشتی نیز نهایتا مسابقات نونهالان و خردسالان را برگزار می‌کردند و برنامه‌ریزی یا توانی برای اینکه یک قهرمان را از سنین پایین پرورش دهند و با حمایت های خوب تبدیل به قهرمان کنند را نداشتند. حتی در حد گرفتن اتوبوس یا مینی‌بوس هم نمی‌توانستیم روی آن‌ها حساب کنیم اما با آمدن رییس جدید وضعیت کشتی استان رو به پیشرفت گذاشته شده است و حتی رییس هیات از جیب خود برای کشتی هزینه کرده که قابل تحسین است. وجود بنی‌تمیم به عنوان مدیر کل و یک ورزشکار دلسوز نیز نویدبخش روزهای خوب برای ورزش این استان است و اقدامات خوبی را در ورزش استان شاهد بوده‌ایم.چهره شاخص کشتی جهان، افزود: خود من ۱۵ سال به اردوی تیم ملی می‌رفتم اما یکبار هم هزینه رفت و آمد من را نمی‌دادند و همیشه از جیب خودم پرداخت می‌کردم. در حال حاضر در کشتی نیستم و اطلاع چندانی ندارم اما کشتی استان از سال‌های طلایی خود فاصله گرفته است. چشم امید ما به رییس هیات جدید است تا کشتی استان از پایه رشد کند و قهرمانان جدیدی معرفی شوند.  زمانی اندیمشک مهد کشتی فرنگی ایران بود و قهرمانان زیادی در باشگاه‌ها کار می‌کردند اما الان من وقتی به باشگاه می روم تا تمرین کنم، حتی حریف تمرینی هم ندارم.دارنده یک مدال طلا و ۲ برنز جهان و یک برنز المپیک، افزود: یک دکه ۶ متری میوه فروشی در اندیمشک به من داده‌اند، دم به دقیقه می‌روند امضا و طومار می آورند تا این دکه را جمع کنند. شهرداری هم مدام منت سر من می‌گذارد که چون تو هستی دکه را جمع نمی کنیم وگرنه در طرح است و باید جمع شود.عبدولی افزود: من هر مدال و افتخاری کسب کردم به عشق مردم و کشورم بوده است اما طوری رفتار می کنند که در حد جایگاه یک قهرمان نیست و مدام تهدید می‌کنند که باید دکه ات را تخریب کنیم. دیگر از این رفتارها و برخوردها خسته شده‌ام. مگر برای من کاری کرده اند که انقدر منت سر من می‌گذارند؟ من خانه‌ام را با پول پاداش‌هایم ساختم و این دکه را هم استاندار داده است. شما مگر جز تخریب عبدولی کار دیگری کرده اید؟ به کشتی گیری مثل حسن یزدانی زمین چند هکتاری دادند و یک خیر هم سالن ورزشی ساخت و او الان از آن استفاده می‌کند. کشتی‌گیران شهرهای دیگر هم در حد خود پاداش گرفتند. البته نوش جانشان اما من هیچ منتی سر کشتی ندارم و هر کاری کردم برای مردم و کشورم بوده است.

وضعیت هتل‌ها در قطر برای جام جهانی ۲۰۲۲

فورفورتو ،در گزارشی به شرایط هتل‌های دوحه برای میزبانی از هواداران فوتبال پرداخته است. به نقل از فورفورتو، اگر به دنبال حضور در کشور قطر برای جام جهانی هستید، هتل های دوحه احتمالاً اولین گزینه ای است که هواداران فوتبال در سر خواهند داشت.صدها هزار هوادار که به قطر سفر می کنند، احتمالاً همین ایده را دارند. بنابراین، گزینه ها در مورد محل اقامت هواداران در قطر تا حدودی محدود است.گزینه‌هایی که برای مسافران دوحه وجود دارد شامل دهکده‌های هواداران، آپارتمان‌ها، ویلاها، کشتی‌های تفریحی و حتی کشورهای همسایه است. خیلی از هتل‌ها برای جام جهانیاز همین حالا رزرو شده‌اند و اکنون پیدا کردن هتل برای اقامت هواداران در طول جام جهانی بسیار سخت است.

هتل رتاج الریان که هزینه اقامت در آن هر شب بیش از ۳۰۰ دلار است نزدیک‌ترین هتل به مرکز شهر دوحه است. اکثر بازی ها در استادیوم هایی برگزار می شود که نزدیک دوحه هستند. تنها استثنا استادیوم ال بیت در الخور است که ۵۰ کیلومتر از دوحه فاصله دارد. به علاوه، جام جهانی قطر دارای حمل و نقل عمومی رایگان است و هواداران مشکلی در این زمینه نخواهند داشت.هزینه اقامت در دیگر هتل‌ها همگی زیر ۲۰۰ دلار در هر شب است. هر اتاق هتل می تواند میزبان چندین مهمان باشد تا قیمت را تقسیم کنند. علاوه بر این، برخی از گزینه‌ها از جمله هتل LaVilla Inn در واقع هتل-آپارتمان هستند. این هتل های آپارتمانی نیز می توانند گزینه خوبی برای اقامت هواداران باشند.گزینه دیگری که ارزش بررسی دارد رزرو اتاق در عمان از طریق Vrbo یا AirBnb است. ضمنا زمان پرواز بین مسقط و دوحه فقط یک ساعت و سی دقیقه است.قطر کم‌تر از ۳۰ هزار اتاق هتل دارد و طبق آخرین برآوردها، ۸۰ درصد این اتاق‌ها در حال حاضر به مهمانان فیفا اختصاص داده شده است. پیش‌تر نیز اعلام شده بود که برگزارکنندگان جام جهانی قصد دارند ۱۰۰۰ “چادر سبک” را در صحرا برای طرفداران جام جهانی فوتبال برپا کنند تا در طول جام جهانی از آن‌ها استفاده کنند. قطر امیدوار است که ۱.۲ میلیون بازدید کننده یعنی تقریبا به اندازه نیمی از جمعیت این کشور برای این تورنمنت ۲۸ روزه وارد قطر شوند.رسانه های خارجی به ویژه انگلیسی ها انتقادهای زیادی از رعایت نکردن حقوق کارگران توسط قطری ها داشته اند. در این بین، گزارش تکان‌دهنده‌ای نشان می‌ دهد از زمانی که قطر در سال ۲۰۱۰ به عنوان میزبان جام جهانی انتخاب شده است تاکنون ۱۲۰۰ کارگر مهاجر با ملیت‌های هندی و نپالی جان خود را از دست داده‌اند.

زمان شروع فصل جدید رقابت‌های باشگاهی در فوتبال اروپا مشخص شده است.

به نقل از سایت تایمز، با پایان مسابقات بین المللی لیگ ملت‌های اروپا بالاخره تعطیلات تابستانی آغاز شد. با این حال، هواداران نیازی به انتظار طولانی برای شروع فصل جدید رقابت‌ها ندارند. در سال جام جهانی کمتر از یک ماه دیگر، دوباره هیجان به فوتبال اروپا باز خواهد گشت.بایرن مونیخ قهرمان فصل قبلدر هفته اول بوندسلیگا برابر قهرمان لیگ اروپا یعنی آینتراخت فرانکفورت دیدار خواهد کرد. اما در مورد سایر لیگ های برتر اروپایی چطور؟ در لیگ برتر رقابت‌ها با دیدار  کریستال پالاس و آرسنال آغاز می‌شود. منچسترسیتی مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر در فصل جاری محسوب خواهد شد و لیورپول جدی‌ترین رقیب تیم گواردیولا خواهد بود. البته چلسی با هدایت توخل، یونایتد با هدایت تن هاخ و حتی تیم‌هایی نظیر آرسنال و تاتنهام را باید از مدعیان دانست. سیتی در هفته اول باید در لندن به دیدار وستهام برود و لیورپول نایب قهرمان فصل قبل نیز در هفته نخست به دیدار فولام خواهد رفت. مسابقات پس از هفته شانزدهم به دلیل شروع جام جهانی مدتی تعطیل خواهد بود تا جام جهانی برگزار شود.

بازیها در ایتالیا و اسپانیا کمی دیرتر شروع می‌شود. 

شروع لیگ های برتر اروپایی در یک نگاه:

شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱

سوپر لیگ سوئیس (یانگ بویز – زوریخ)

جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱

بوندسلیگا اتریش 
 لیگ برتر بلژیک 

جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱

بوندسلیگا  آلمان (اینتراخت فرانکفورت – بایرن مونیخ)
لیگ برتر انگلیس (کریستال پالاس – آرسنال)
لیگ فرانسه
 سوپر لیگ ترکیه  

یک‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

لیگ برتر پرتغال 

جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

لالیگا (برنامه بازی ها در ادامه اعلام می‌شود)

شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

سری آ (برنامه بازی‌ها در ا

گاف عجیب کادر فنی در قهرمانی آسیا

رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز و با برگزاری مسابقات ۳ وزن نخست برگزار می شود. به گزارش ایسنا، وزن کشی ۳ وزن نخست این مسابقات در حالی صبح امروز برگزار شد که محمدمهدی ممیوند در وزن ۶۵ کیلوگرم و رضا سلیمانیان در وزن ۸۰ کیلوگرم با توجه به ۲۰۰ و ۳۰۰ گرم اضافه وزن، از جدول مسابقات کنار گذاشته شدند و یونس شفیعی نماینده وزن ۷۱ کیلوگرم کشورمان تنها نماینده ایران در روز نخست این رقابت ها خواهد بود که پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ژاکشیلیک بایتاشوف از قرقیزستان می رود.بر اساس اطلاعات کسب شده توسط روابط عمومی فدراسیون کشتی، دلیل سر وزن نرسیدن نمایندگان کشورمان، تصور کادر فنی بر اساس برنامه ی مسابقات تیم کشتی فرنگی بوده است و پس از اطلاع از برنامه ی مسابقات، کشتی گیران کشورمان در اوزان ۶۵ و ۸۰ کیلوگرم با توجه به زمان کمی که در اختیار داشتند، سر وزن نرسیدند.

شکست والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی از هفته دوم لیگ ملت‌های ۲۰۲۲  در شهر صوفیه به مصاف تیم ملی بلغارستان رفت و با نتیجه ۳ بر صفرمغلوب شد.بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی ایران برای شروع بازی از ترکیب شجاعانه‌ای استفاده کرد و ترجیح داد، کاپیتان میلاد عبادی‌پور را به کار نگیرد. امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، محمدطاهر وادی، امین اسماعیل‌نژاد و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) بازیکنان شروع کننده بازی در این دیدار بودند.

https://akhbar-rooz.com/?p=158646 لينک کوتاه

0 0 رای ها
امتياز بدهيد!
نظری بنويسيد
Notify of
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات

خبر اول سايت

آخرين مطالب سايت

مطالب پربيننده روز

حمید اشرف و فدائیان در ائینه ی «نوارهای گفتگوی دو سازمان»
حمید اشرف و فدائیان در ائینه ی «نوارهای گفتگوی دو سازمان»
بر فراز 45 سالگی سياهکل - بهزاد کريمی
بر فراز 45 سالگی سياهکل - بهزاد کريمی

آرشيو اسناد اپوزيسيون ايران

تبليغات خود را می توانيد اينجا نشان دهيد
تبليغات خود را می توانيد اينجا نشان دهيد
0
اگر در مورد اين مقاله نظری داريد، لطفا کامنت بگذاريدx

آگهی در ستون نبليغات

آگهی های دو ستونه: یک هفته ۱۰۰ یورو، یک ماه ۲۰۰ یورو آگهی های بیش از ۳ ماه از تخفیف برخوردار خواهند بود

حساب بانکی اخبار روز

حساب بانکی اخبار روز: int. Bank Account Number IBAN: DE36 3705 0198 0026 0420 36 SWIFT- BIC: COLSDE33XXX نام دارنده حساب: Iran-chabar نام بانک: SparkasseKoelnBonn Koeln- Germany

Read More

آگهی در ستون تبليغات

آگهی یک ستونه یک هفته ۷۵ یورو، یک ماه ۱۵۰ یورو آگهی های بیش از ۳ ماه از تخفیف برخوردار خواهند بود

حساب بانکی اخبار روز

int. Bank Account Number IBAN: DE36 3705 0198 0026 0420 36 SWIFT- BIC: COLSDE33XXX نام دارنده حساب: Iran-chabar نام بانک: SparkasseKoelnBonn Koeln- Germany

Read More

آگهی ها در لابلای مطالب برای يک روز

یک ستونه: ۲۰ یورو دو ستونه: ۳۰ یورو سه ستونه: ۵۰ یورو

حساب بانکی اخبار روز

int. Bank Account Number IBAN: DE36 3705 0198 0026 0420 36 SWIFT- BIC: COLSDE33XXX نام دارنده حساب: Iran-chabar نام بانک: SparkasseKoelnBonn Koeln- Germany

Read More