سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳

سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳

برزیل ۱ آمریکا ۱ ؛ شهرداری در نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا؛ برنامه بازیهای یورو ۲۰۲۴

نازک بین-تیم بسکتبال بوستون سلتیکس، با پیروزی در بازی سوم فینال، به یک قدمی قهرمانی در این فصل لیگ NBA رسید. سومین بازی از سری فینال لیگ بسکتبال NBA، برگزار شد. در پایان، تیم بوستون سلتیکس، موفق شد با نتیجه ۱۰۶ – ۹۹ میزبان خود را شکست داده و به یک قدمی کسب مقام قهرمانی برسد.بوستون سلتیکس، در صورتی که بازی بعد را هم پیروز شود، عنوان قهرمانی را به دست می‌آورد.دو بازی قبل دو تیم هم که به میزبانی بوستون سلتیکس برگزار شد، به ترتیب با نتایج ۱۰۷-۸۹ و ۱۰۵-۹۸ به سود بوستون تمام شده بود.بازی چهارم دو تیم نیز، همانند بازی سوم که امروز (پنج‌شنبه) برگزار شد، به میزبانی تیم دالاس موریکس برگزار می‌شود.تیم بسکتبال بوستون سلتیکس به همراه تیم لس‌آنجلس لیکرز، با ۱۷ عنوان قهرمانی، یکی از پر افتخارترین تیم‌های حاضر در رقابت‌های لیگ NBA است.شاگردان مازولا این فرصت را دارند تا با قهرمانی در این فصل، تعداد قهرمانی‌هایش را به ۱۸ عدد رسانده و به تنهایی پر افتخارترین تیم تاریخ این رقابت‌ها شود.

توقف برزیل برابر آمریکا در دیداری دوستانه

تیم ملی فوتبال برزیل که خود را آماده رقابت‌های کوپاآمه‌ریکا می‌کند. در دیداری دوستانه برابر آمریکا با تساوی یک بر یک متوقف شد. تیم ملی فوتبال برزیل، یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های جام ملت‌های آمریکا، که خود را آماده این رقابت‌های بزرگ می‌کند در دیداری دوستانه به مصاف آمریکا رفت. این بازی برنده‌ای نداشت و در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.برای برزیل در این بازی رودریگو در دقیقه ۱۷ گلزنی کرد اما این گل خیلی زود پاسخ داده شد. پولشیچ، کاپیتان نام‌آشنای آمریکا که در میلان توپ می‌زند، در دقیقه ۲۶ گل تساوی را به ثمر رساند تا این بازی دوستانه برنده نداشته باشد.

شباب الاهلی، حریف شهرداری در نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا

نماینده امارات حریف تیم شهرداری گرگان در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا شد. به نقل از ایسنا، با توجه به پیروزی ۹۷ – ۶۵ مقابل لیائونینگ چین، حریف تیم شهرداری گرگان در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا تیم شباب الاهلی امارات خواهد بود.این دیدار که برای مشخص‌شدن تیم دوم گروه A رقابت‌ها برگزار شد، لحظاتی قبل با پیروزی نماینده میزبان به پایان رسید تا آنها در مرحله نیمه‌نهایی، حریف تیم شهرداری گرگان صدرنشین گروه B مسابقات شوند.تیم بسکتبال شهرداری گرگان که نماینده ایران در این مسابقات است، روز گذشته با کسب پیروزی ارزشمند ۹۴ – ۸۱ مقابل هیروشیما دراگون‌فلایز، صدرنشینی خود در گروه B مسابقات را قطعی کرد.به این ترتیب در دیگر بازی مرحله نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا، تیم الریاضی لبنان صدرنشین گروه A، به مصاف تیم دوم گروه B یعنی هیروشیما دراگون‌فلایز می‌رود.مسابقات جام باشگاه‌های بسکتبال آسیا به میزبانی دوبی در حال برگزاری است و دو بازی مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها هم روز جمعه هفته جاری برگزار می‌شود.

برنامه بازیهای یورو ۲۰۲۴ -آلمان :

هفدهمین دوره رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ از روز جمعه، بیست و پنجم خرداد با حضور ۲۴ تیم در ۶ گروه به میزبانی کشور آلمان آغاز خواهد شد. در نخستین روز این رقابت‌ها و در بازی افتتاحیه، تیم ملی فوتبال آلمان به مصاف اسکاتلند خواهد رفت.

مرحله گروهی:

توضیح،زمان بازیها به وقت ایران است. اختلاف ساعت ایران با اروپا یک و نیم ساعت است. به طور مثال:ساعت ۲۲:۳۰ ایران برابر با ساعت ۲۱ اروپا است.

جمعه ۲۵ خرداد:گروه A: آلمان – اسکاتلند (ورزشگاه آلیانتس آرنا مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۲۶ خرداد

گروه A: مجارستان – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه B: اسپانیا – کرواسی (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۰:۳۰)

گروه B: ایتالیا – آلبانی (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۲۷ خرداد

گروه D: لهستان – هلند (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه C: اسلوونی – دانمارک (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه C: صربستان – انگلیس (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۳:۳۰)

دوشنبه ۲۸ خرداد

گروه E: رومانی – اوکراین (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه E: بلژیک – اسلواکی (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: اتریش – فرانسه (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۲۳:۳۰)

سه‌شنبه ۲۹ خرداد

گروه F: ترکیه – گرجستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه F: پرتغال – کرواسی (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۳:۳۰)

دور دوم یورو ۲۰۲۴ (چهارشنبه ۳۰ خرداد)

گروه B: کرواسی – آلبانی (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه A: آلمان – مجارستان (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه A: اسکاتلند – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

پنجشنبه ۳۱ خرداد

گروه C: اسلوونی – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه C: دانمارک – انگلیس (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه B: اسپانیا – ایتالیا (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

جمعه اول تیر

گروه E: اسلواکی – اوکراین (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه D: لهستان – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: هلند – فرانسه (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۲ تیر

گروه F: گرجستان – جمهوری چک (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه F: ترکیه – پرتغال (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه E: بلژیک – رومانی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

دور سوم یورو ۲۰۲۴

(یکشنبه ۳ تیر)

گروه A: سوئیس – آلمان (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه A: اسکاتلند – مجارستان (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۴ تیر

گروه B: کرواسی – ایتالیا (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه B: آلبانی – اسپانیا (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۵ تیر

گروه D: هلند – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: فرانسه – لهستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه C: انگلیس – اسلوونی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه C: دانمارک – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۶ تیر

گروه E: اسلواکی – رومانی (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه E: اوکراین – بلژیک (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه F: جمهوری چک – ترکیه (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه F: گرجستان – پرتغال (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴
شنبه ۹ تیر
بازی ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۳۷: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه C (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۱۰ تیر

بازی ۴۰: تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۳۹: تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های A، D، E یا F (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰

دوشنبه ۱۱ تیر

بازی ۴۲: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۱: تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A، B یا C (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۱۲ تیر

بازی ۴۳: تیم اول گروه E – تیم سوم یکی از گروه‌های A، B، C یا D (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۴: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴
جمعه ۱۵ تیر
بازی ۴۵: برنده بازی ۳۹ – برنده بازی ۳۷ (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۶: برنده بازی ۴۱ – برنده بازی ۴۲ (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۱۶ تیر

بازی ۴۸: برنده بازی ۴۰ – برنده بازی ۳۸ (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۷: برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۴ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۴
سه‌شنبه ۱۹ تیر
بازی ۴۹: برنده بازی ۴۵ – برنده بازی ۴۶ (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۲۰ تیر

بازی ۵۰: برنده بازی ۴۷ – برنده بازی ۴۸ (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

دیدار فینال یورو ۲۰۲۴
یکشنبه ۲۴ تیر

بازی ۵۱: برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)

https://akhbar-rooz.com/?p=243646 لينک کوتاه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خبر اول سايت

آخرين مطالب سايت

مطالب پربيننده روز


0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x