چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳

فرانسه قهرمان لیگ ملت های والیبال مردان ۲۰۲۴ ؛ پوست انداختن بازیهای فوتبال یورو ۲۰۲۴

نازک بین- دیدار نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال به میزبانی لهستان برگزار شد، تیم فرانسه در جدال با ژاپن با نتیجه ۳ بر یک به برتری دست یافت و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.فرانسه در ست‌های اول، سوم و چهارم با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد و نتیجه ست دوم را ۲۵ بر ۱۸ به حریف واگذار کرد.در دیدار رده‌بندی تیم لهستان ۳ بر صفر (۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۷) اسلوونی را مغلوب کرد و به مقام سوم رسید.در پایان لیگ ملت‌های والیبال در سال ۲۰۲۴ که با قهرمانی فرانسه همراه بود، برترین‌های این دوره از رقابت‌ها معرفی شدند:

باارزش‌ترین بازیکن:
آنتوان بیزار (فرانسه)

بهترین پاسور:
آنتوان بیزار (فرانسه)

بهترین پشت خط زن:
یوکی ایشیکاوا (ژاپن)
توماس فورنال (لهستان)

بهترین مدافع روی تور:
نیکولا لوگُف (فرانسه)
یاکوب کوخانوفسکی (لهستان)

بهترین اسپک‌زن:
ژان پتری (فرانسه)

بهترین لیبرو:
توموهیرو یاماموتو (ژاپن)

برنامه و نتایج بازیهای فوتبال یورو ۲۰۲۴ :

هفدهمین دوره مسابقات یورو ۲۰۲۴ از پنجشنبه _بیست‌وپنجم خرداد_ با حضور ۲۴ تیم در شش گروه به میزبانی کشور آلمان در ۱۰ شهر آغاز شد. این مسابقات به مدت یک ماه به طول خواهد انجامید. ۱۰ استادیوم آلمان از یورو ۲۰۲۴ میزبانی می‌کنند.به غیر از یک ورزشگاه، بقیه استادیوم ها در جام جهانی ۲۰۰۶ نیز مورد استفاده قرار گرفتند.

برنامه بازیهای دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱ ژوئیه ۲۰۲۴:
فرانسه – بلژیک (دوسلدورف ساعت ۱۹:۳۰)به وقت تهران. ساعت ۱۸ به وقت اروپا
پرتغال – اسلوونی (فرانکفورت ساعت ۲۲:۳۰)به وقت تهران. ساعت ۲۱ به وقت اروپا

گروه‌بندی ۲۴ تیم حاضر در یورو ۲۰۲۴ به شرح زیر است:

گروه A: آلمان، اسکاتلند، مجارستان و سوئیس
گروه B: اسپانیا، کرواسی، ایتالیا و آلبانی
گروه C: انگلیس، اسلوونی، دانمارک و صربستان
گروه D: هلند، فرانسه، لهستان و اتریش
گروه E: بلژیک، اسلواکی، اوکراین و رومانی
گروه F: پرتغال، چک، گرجستان و ترکیه

جدول رده بندی بازیها در مرحله گروهی. اسامی که به رنگ سیاه برجسته مشخص است. تیمهای صعود کننده به مرحله یک هشتم نهائی است.

گروه A

ردهتیمبازیبردمساویباختامتیاز
۱آلمان۳۲۱۰۷
۲سوییس۳۱۲۰۵
۳مجارستان۳۱۰۲۳
۴اسکاتلند۳۰۱۲۱

گروه B

ردهتیمبازیبردمساویباختامتیاز
۱اسپانیا۳۳۰۰۹
۲ایتالیا۳۱۱۱۴
۳کرواسی۳۰۲۱۲
۴آلبانی۳۰۱۳۱

گروه C

ردهتیمبازیبردمساویباختامتیاز
۱انگلیس۳۱۲۰۵
۲دانمارک۳۰۳۰۳
۳اسلوونی۳۰۳۰۳
۴صربستان۳۰۲۱۲

گروه D

ردهتیمبازیبردمساویباختامتیاز
۱اتریش۳۲۰۱۶
۲فرانسه۳۱۲۰۵
۳هلند ۳۱۱۱۴
۴لهستان۳۰۱۲۱

گروه E

ردهتیمبازیبردمساویباختامتیاز
۱رومانی۳۱۱۱۴
۲بلژیک۳۱۱۱۴
۳اسلواکی۳۱۱۱۴
۴اوکراین۳۱۱۱۴

گروه F

ردهتیمبازیبردمساویباختامتیاز
۱پرتغال۳۲۰۱۶
۲ترکیه۳۲۰۱۶
۳گرجستان۳۱۱۱۴
۴چک۳۰۱۲۱

برنامه و نتایج بازیهای مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ (ساعت بازی‌ها به وقت ایران است) :

جمعه ۲۵ خرداد
آلمان ۵ – ۱ اسکاتلند (آلیانتس‌آره‌نا – ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۲۶ خرداد
مجارستان ۱ – ۳ سوئیس (راین‌-انرگی-‌اشتادیون – ۱۶:۳۰)
اسپانیا ۳ – ۰ کرواسی (المپیااشتایون – ۱۹:۳۰)
ایتالیا ۲ – ۱ آلبانی (وستفالن‌اشتادیون – ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۲۷ خرداد
لهستان ۱ – ۲ هلند (فولکس‌پارک‌ هامبورگ – ساعت ۱۶:۳۰)
اسلوونی ۱ – ۱  دانمارک (اشتوتگارت – ساعت ۱۹:۳۰)
صربستان ۰ – ۱ انگلیس (گلزن‌کرشن – ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۲۸ خرداد
رومانی ۳- ۰ اوکراین (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ – ساعت ۱۶:۳۰)
بلژیک ۰- ۱ اسلواکی (فرانکفورت – ساعت ۱۹:۳۰)
اتریش‌ ۰  ۱ – فرانسه (دوسلدورف – ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۲۹ خرداد
ترکیه ۳- ۱ گرجستان (وستفالن‌اشتادیون – ساعت ۱۹:۳۰)
پرتغال ۲- ۱ چک (لایپزیگ – ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۳۰ خرداد
کرواسی ۲ – ۲ آلبانی (فولکس‌پارک‌ هامبورگ – ساعت ۱۶:۳۰)
آلمان ۲ – ۰ مجارستان (اشتوتگارت – ساعت ۱۹:۳۰)
اسکاتلند ۱ – ۱ سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن – ساعت ۲۲:۳۰)

پنج‌شنبه ۳۱ خرداد
اسلوونی ۱ –  ۱صربستان (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ – ساعت ۱۶:۳۰)
دانمارک ۱ – ۱ انگلیس (فرانکفورت – ساعت ۱۹:۳۰)
اسپانیا ۱ – ۰ ایتالیا (گلزن‌کرشن – ساعت ۲۲:۳۰)

جمعه ۱ تیر
اسلواکی ۱ – ۲ اوکراین (دوسلدورف – ساعت ۱۶:۳۰)
لهستان ۳- ۱ اتریش (المپیک برلین – ساعت ۱۹:۳۰)
هلند ۰- ۰ فرانسه (لایپزیگ – ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۲ تیر
گرجستان ۱ – ۱ چک (هامبورگ – ساعت ۱۶:۳۰)
ترکیه ۰ – ۳ پرتغال (وستفالن‌اشتادیون دورتموند – ساعت ۱۹:۳۰)
بلژیک ۲ – ۰ رومانی (راین‌انرژی کلن – ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۳ تیر
سوئیس ۱ – ۱ آلمان (فرانکفورت – ساعت ۲۲:۳۰)
اسکاتلند ۰- ۱ مجارستان (اشتوتگارت – ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۴ تیر
کرواسی ۱ – ۱ ایتالیا (لایپزیگ – ساعت ۲۲:۳۰)
آلبانی ۰ – ۱ اسپانیا (دوسلدورف – ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۵ تیر
هلند ۲ – ۳ اتریش (المپیک برلین – ساعت ۱۹:۳۰)
فرانسه ۱ – ۱ لهستان (وستفالن‌اشتادیون – ساعت ۱۹:۳۰)
انگلیس ۰ – ۰ اسلوونی (راین‌انرژی کلن – ساعت ۲۲:۳۰)
دانمارک ۰ – ۰ صربستان (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ – ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۶ تیر
اسلوواکی ۱ – ۱ رومانی (فرانکفورت – ساعت ۱۹:۳۰)
اوکراین ۰ – ۰ بلژیک (اشتوتگارت – ساعت ۱۹:۳۰)
چک ۱ – ۲ ترکیه (هامبورگ – ساعت ۲۲:۳۰)
گرجستان ۲ – ۰ پرتغال (گلزن‌کرشن – ساعت ۲۲:۳۰)

یک‌هشتم نهایی

شنبه ۹ تیر
سوئیس  2- ایتالیا ۰ (المپیک برلین – ساعت ۱۹:۳۰)
آلمان- دانمارک (وستفالن‌اشتادیون دورتموند – ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۱۰ تیر
انگلیس ۲ – اسلواکی ۱ (گلزن‌کرشن – ساعت ۱۹:۳۰).۱-۱ در وقتهای قانونی. ۲-۱ در دو وقت اضافی ۱۵ دقیقه
اسپانیا  4- گرجستان  1(راین‌انرژی کلن – ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۱۱ تیر
فرانسه – بلژیک (دوسلدورف ساعت ۱۹:۳۰)
پرتغال – اسلوونی (فرانکفورت ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۱۲ تیر
رومانی – هلند (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ – ساعت ۱۹:۳۰)
اتریش – ترکیه (لایپزیگ – ساعت ۲۲:۳۰)

یک‌چهارم نهایی

جمعه ۱۵ تیر
بازی اول یک‌چهارم نهایی (اشتوتگارت – ساعت ۱۹:۳۰)
بازی دوم یک‌چهارم نهایی (فولکس‌پارک‌ هامبورگ – ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۱۶ تیر
بازی سوم یک‌چهارم نهایی (دوسلدورف‌آره‌نا – ساعت ۱۹:۳۰)
بازی چهارم یک‌چهارم نهایی (المپیک برلین – ساعت ۲۲:۳۰)

نیمه‌نهایی

سه‌شنبه ۱۹ تیر
بازی اول نیمه‌نهایی (آلیانتس‌آره‌نا مونیخ – ساعت۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۲۰ تیر
بازی دوم نیمه‌نهایی (وستفالن‌اشتادیون دورتموند – ساعت ۲۲:۳۰)

فینال

یکشنبه ۲۴ تیر
برنده بازی‌های نیمه‌نهایی (المپیک برلین – ساعت ۲۲:۳۰)

https://akhbar-rooz.com/?p=245036 لينک کوتاه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خبر اول سايت

آخرين مطالب سايت

مطالب پربيننده روز


0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x