بهاران خجسته باد!

دشواری های ملی، اینک با هراسی جهانی همراه شده است تا روزهای سخت سرزمین و مردم ایران را رقم بزند. اما حتی در این روزهای سخت، نمی توان از نو شدن سال و شکفتن جوانه ها غافل ماند که همواره امید را در دل ما مردمان این سرزمین کهن بارور ساخته اند
بهاران خجسته باد

ما مردم ایران در دشوارترین شرایطی که تاریخ معاصر به یاد دارد، گام در سال نو می گذاریم. سالی که با آبان فراموش نشدنی اش ماندگار شد، آبانی که علیرغم کشته های بیشمارش، جوانه ی تغییر و امید را در سراسر میهن شکوفا کرد، به پایان خود رسیده است. بعد از آن آبان تاریخی، سلسله اتفاقاتی تلخ مردم و کشور ما را در نوردید، از ادامه ی استبداد و سرکوب، تا سرنگون ساختن جنایتکارانه ی هواپیمایی که جان ۱۷۶ انسان بیگناه را ستاند و سرانجام ویروس مرگباری که اینک مردم و میهن ما را در چنگال خود اسیر کرده است.

دشواری های ملی، اینک با هراسی جهانی همراه شده است تا روزهای سخت سرزمین و مردم ایران را رقم بزند. اما حتی در این روزهای سخت، نمی توان از نو شدن سال و شکفتن جوانه ها غافل ماند که همواره امید را در دل ما مردمان این سرزمین کهن بارور ساخته اند.

اخبار روز آغاز سال نو را به همه ی انسان هایی که نوروزشان فرا رسیده است تبریک می گوید و برای مردم ایران آرزوی تندرستی و محو بیماری، نابودی استبداد، فقر و تبعیض می کند.

https://akhbar-rooz.com/?p=23346 لينک کوتاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی‌ها