درباره ی تغییرات سایت اخبار روز

از یک ماه پیش همکاران و بازدیدکنندگانی که به سایت اخبار روز سر می زنند، با چهره ی تازه ای از سایت روبرو شده اند که به طور مداوم در حال تغییر بوده است و این تغییرات گاه باعث سردرگمی و سرگردانی علاقمندان در یافتن مطالب مورد نظر خود شده است.

فکر تغییرات گسترده ای که بتواند جوابگوی نیازهای فعالیت روزانه ی «اخبار روز» باشد از مدت ها پیش در میان مسئولین آن وجود داشت. سایت قدیم اخبار روز که پانزده سال پیش طراحی شده و در موقع خود به بیشتر نیازهای ما جواب می داد، در طول این پانزده سال به تدریج از نیازها و انتظارات عقب ماند. لزوم منطبق شدن با این تحولات، از جمله ارائه ی نسخه ای مطلوبتر برای گوشی های موبایل و تابلت و نیز ارتباط بهینه با شبکه های اجتماعی از عواملی است که ما را به این تغییرات تشویق کرد.

اخبار روز فاقد یک تیم حرفه ای و متخصص برای انجام تغییرات موردنظر خود بوده و از راه آزمون و تجربه جلو رفته و این موضوع باعث تغییرات پی در پی در ظاهر و آرایش سایت شده است. می دانیم که این وضعیت موجب ناراحتی و نارضایتی عده ای از بازدیدکنندگان شده است.

امیدواریم این دوره ی بی ثباتی هر چه زودتر پایان بگیرد و اخبار روز بتواند بار دیگر از ثبات در ظاهر و آرایش صفحات خود برخوردار شود.

از نظراتی که در این مدت ارایه شده برای بهبود کار استفاده کرده ایم و باز هم استفاده خواهیم کرد.

هیات تحریریه اخبار روز

https://akhbar-rooz.com/?p=5469 لينک کوتاه

6 پاسخ

 1. با درود
  بهتر است که تغییرات دفعتا اعمال نشود. در ضمن، تدبیری اندیشه شود که همواره امکان تماس غیراز ابمیل ( مثلن تلگرام) مهیا باشد.
  سپاس.

 2. با سلام وخسته نباشید خدمت دست اندرکاران سایت وزین اخبار روز
  رایگان از زحمات شبانه روزیتان بهره میبرم، ازتلاشهایتان قدردانی میکنم
  بآ مهر
  احمد نجاتی

 3. پیشنهاد می کنم که از تغییرات روزمره و لحظه ای پرهیز کنید. مثلا یک آرایش خاص را برای چند روز حفظ کنید و سپس بر اساس فیدبک هائی که دریافت کرده اید، آرایش سایت را تغییر دهید. علاوه بر آن پیشنهاد می کنم که از مخاطبان خود بخواهید به مسائلی که برای شما اهمیت دارد و فکر می کنید شاید تغییرات در آن موارد لازم است، توجه کنند و نظرات خود را برای شما بفرستند.

 4. این عیوبی که فعلا دیده میشود را همین تیم برطرف خواهد کرد ،چون خطاهای کوچک در کد نویسی است.
  بیشنهاد میشود که یک فلد که شامل تداد کامنت هاست در صفحه اصلی مقاله تبیین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی‌ها