اطلاعیه برگزاری کنگره هفدهم سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

به اگاهی دوستان سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت) می رسانیم کنگره هفدهم سازمان از ظهر روز جمعه ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) تا عصر یکشنبه ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن)  برگزار خواهد شد. موضوع اصلی دستور کار کنگره پرداختن به  چگونگی فعالیت سازمان است.

سازمان با تشکیل حزب چپ ایران (فدائیان خلق) از میزان فعالیت خود کاست و بخس عمده فعالیت خود را  به حزب چپ منتقل کرد، در تقویت حزب کوشید و از فعالیت موازی با حزب اجتناب کرد.

متاسفانه  امکان پخش مجازی کنگره فراهم نیست.  گزارش  مصوبات کنگره انتشار خواهد یافت.

امید است که در کنگره با بحث و گفتگوی سازنده تصمیم مناسب پیرامون چگونگی فعالیت سازمان اتخاذ شود.    

دبیر خانه شورای مرکزی سازمان فدائیان خلق ایران (اکثریت)

۲۱ آبان ۱۳۹۸ (۱۰ فوریه ۲۰۲۰)

https://akhbar-rooz.com/?p=19955 لينک کوتاه

یک پاسخ

  1. رفقای فدائی! برگزاری کنگره ۱۷ را ارج می نهم. ولی نمی توانم نگرانی خود را از کاهش فعالیت سازمان پر افتخار فدائیان بروز ندهم . بنابراین برای برونرفت از این بیم فنای سازمان در زمینه تدوام حفظ و بقا آن می کوشم؛ امیدوارم کنگره نیز مصوبه تداوم سازمان و ارتقا فعالیت را لحاظ کند تا هواداران داخل کشور مطمئن شوند که رهبری کنونی سازمان فدائیان خلق – اکثریت – برای همیشه سیاست گام به گام کاهش مسئولیت سازمانی را کنار گذاشته تا بدینطریق مسئله فنای سازمان قدائیان خلق در گذار کامل به حزب چپ نیز منتفی شود. بهرحال کنگره بپذیرد سازمان فدائیان خلق ایران – اکثریت – با حفظ هویت مستقل می تواند و می باید در عرصه های گوناگون اتحادها فعالتر باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی‌ها
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: